نمو محسوس مصرف از صیقلی عاری مناسبت در دوران دنیاگیری کرونا

دنیاگیری ویروس کرونا موارد متعددی در مرزوبوم ی فناوری ترند کرد که یکی از آن ها، استفاده از پرداخت موبایل بدون تماس بود. آن طور که تک کرانچمی نویسد، در سال ۲۰۲۰ یکی از شرکت های ناظر بر راسته تماشاچی نمو ۲۹ درصدی کاربرد از این نوع راه صیقل درون ایالات متحده بوده است. ترس از ویروس کرونا باعث شد بسیاری از مردم صیقلی با موبایل را بوسیله روش های پرداخت دیگر مثل پول نقد یا کارت اعتباری اولویت بدهند.

سال گذشته ی میلادی ۹۲٫۳ میلیون نفر از مشتریان آمریکایی که سنشان به ۱۴ سال خواه بیشتر می رسد تو طول پیرامون ای ۶ ماهه، حداقل یک وعده از روش پرداخت موبایل متکی بر فناوری مجاورتی کاربرد کرده اند. مؤسسه ی eMarketer امید دارد این تعداد در سال ساری میلادی به ۱۰۱٫۲ میلیون نفر برسد و پیش بینی می یواش تا سال ۲۰۲۵، از تعداد نیمی از کل کاربران موبایل گذر کند. 

اضافه استفاده از صیقل عاری مناسبت داخل سال گذشته ی میلادی، بیشتر در بین تبار کبیر شامل زومرهاو میلنیال ها دیده شد. مقصود می جوی زومرها (دوده زد) در بین سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۵ بالغ بر چهار میلیون از مجموع ۶٫۵ میلیون کاربر جدید والت های موبایل را به صورت سالانه تشکیل بدهند. در همین ثانیه میلنیال ها حدودا چهار نفر از هر ۱۰ نفر کاربر والت موبایل را تشکیل خواهند رحم.

کنار بن گزارش های بی اندازه فعالان صنعت، پرداخت موبایل بدون تماس در دوران دنیاگیری ویروس کرونا افزایش معین کرده است. یکی از مؤسسه های تحقیقاتی اوایل ماه جاری میلادی گفت ارزش این صنعت در سال ۲۰۲۱ با رشد سالانه ی ۲۴ درصدی مواجه می شود و به ۲٫۴ تریلیون دلار می رسد.

مؤسسه ی Finaria گفته وجود بازارهای آسیایی بوسیله خصوص چین، در حوزه ی صیقلی بدون رابطه پیشرو هستند؛ اما ایالات متحده به برهان کند وجود داشتن روانی استفاده از فناوری های پرداخت موبایل در لقمه فروشی ها، نتوانسته است در زمان کوتاهی کاربرد از این روش را بالا ببرد. با همه ی این ها ایالات متحده اکنون رشد بسیار انعام تجربه کرده  است و نرخ معاملاتی که در این کشور با پرداخت موبایل انجام می شوند به ۴۶۵٫۱ میلیارد دلار می رسد تا در رتبه ی دوم صبر بگیرد. انتظار می رود این عدد در سال ۲۰۲۳ به ۶۹۸ میلیارد دلار برسد. 

دنیاگیری ویروس کرونا باعث شد لقمه فروشی هایی که گونه پرداخت بدون تماس نداشتند، با تحمل هزینه ها و چالش ها انتها سراغ این راه بروند. موافق تجسس هایی که نهاد مسئول خرد ه فروشی ها درون ایالات متحده در اواسط ۲۰۲۰ انجام داد، پرداخت عاری بستگی در لقمه فروشی های این کشور رشد ۶۹ درصدی امتحان کرده است و ۶۷ درصد از خرده فروشی های فعال تو سطح ایالات متحده نوعی از سیستم پرداخت عاری وابستگی دربرگیرنده پرداخت بدون مناسبت موبایل و پرداخت بدون وابستگی کارت را مقبول می کنند. 

به عنوان حاصل ی تغییرات صنعت، eMarketer گزارش می دهد که خیر تنها مصرف از والت های موبایل افزودن یافته است، بلکه آمار از افزودن میانگین پول هزینه شده توسط هر کاربر در طول سال خبر می دهد. eMarketer پیش بینی می یواش این عدد با نمو سالانه ی ۲۳٫۶ درصدی از ۱۹۷۳٫۷۰ دلار تو سال ۲۰۲۰ بوسیله ۲۴۳۹٫۶۸ دلار در سال ۲۰۲۱ برسد. همچنین پیش بینی شده است میانگین پول سالانه ی خرج شده در والت های موبایل تا سال ۲۰۲۳ مرز ۳۰۰۰ دلار را رگه کند.مقاله ی مرتبط:افزودن محبوبیت والت های دیجیتال در صیقلی های در فروشگاهی در سال ۲۰۲۰

تو ایالات متحده ی آمریکا، اپل معلول همچنان محبوب ترین درخت سرو صیقل عاری بستگی موبایل است و ۴۳٫۹ میلیون کاربر در سال ۲۰۲۱ دارد. پیش بینی می شود تعداد کاربران اپل پی در بازه ی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ با رشد ۱۴٫۴ درصدی مواجه شود. استارباکس با ۳۱٫۲ میلیون کاربر تو رتبه ی دوم جای می گیرد و گوگل اثر با تکثیر کردن ۱۰٫۲ میلیون کاربر جدید درون بازه ی بین ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵، رتبه ی سوم را به خویشتن خاص خواهد داد. از طرفی پیش دماغ شده است سامسونگ پی در بازه ی زمانی پنج ساله ی بین ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ میزبان صرفا دو میلیون کاربر جدید خواهد شد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی این معارفه چیست؟ بیشتر بخوانید:اعلام خطر محققان به چین به دلیل آلودگی ناشی از استخراج اکید بیت کوینصرافی بایننس توکن قابل خرید سهام تسلا ارائه کردزونکن؛ سرو جدید دیوار بخاطر رابطه اعطا کردن مشاوران املاک و آگهی دهندگان شخصیآیا مالیات دیجیتال باعث خلق کردن هیاهو تجاری آمریکا و انگلیس خواهد شد؟نیکون داخل استارتاپ Morf3D سرمایه گذاری کرد