پیام رسان سیگنال صیقل مصون با رمزارز MobileCoin را ممکن کرد

اپلیکیشن پیام رسانی رمزنگاری شده ی سیگنال (Signal) اخیرا آزمایش قابلیت پرداختی جدیدی را آغاز کرده است که بوسیله کاربران امکان می دهد رمزارز را خصوصی برای دیگر کاربران ارسال کنند. به تالیف ی Cointelegraph، سیگنال سه گانه شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد پشتیبانی از MobileCoin را به پیام رسان خویشتن می آورد و به لطف این سرویس سیستم صیقلی همتا به همتا بوسیله نسخه ی بتای پیام رسان  این شرکت می آید.

سیستم پرداختی جدید Signal Payments اشتهار دارد و در حال حاضر، صرفا درون قالب نسخه ی بتا برای کاربران اندروید و iOS بی جنبش بریتانیا دردسترس قرار گرفته است. به علاوه، این درخت سرو فعلا از رمزارز MOB شرکت MobileCoin پشتیبانی می نرم. MOB به گونه ای طراحی شده است که روی گوشی های هوشمند کار کند. سیگنال در نخستین ماه از سال سیال میلادی اعلام کرده بود به اضافه کردن جهیز پرداخت رمزارز به پیام رسانش فکر می نرم.

جون هارادا، مدیر جزء نمو و ارتباطات سیگنال، داخل باره ی مشخصه های حریم خصوصی MobileCoin گفت: «شبیه قدیم هدفمان این است داده هایتان را در دست شما نگه داریم، نه در مشت خودمان. نحوه ی طراحی MobileCoin بدین صورت است که سیگنال بوسیله پولتان در قالب رمزارز کتاب ی طولانی تراکنش ها یا منابع مالی دسترسی صریح نمی کند. اگر خواستید سراغ استفاده از اپلیکیشن خواه سرویسی دیگر بروید، می توانید منابع مالی تان را در زمان دلخواه نقل مکان کنید.»

ماکسی مارلین اسپایک، خالق سیگنال، اعلام کرد نبوغ پرداختی جدید سیگنال تکاپو این پیام رسان برای اتساع توان های حفاظتی حریم مخصوص اش به حوزه ی پرداخت است؛ امین مانند همان تجربه ای که سیگنال مدت ها است بخاطر ارسال پیام ارائه می دهد.  اطلاع رسمی افزایش شدن سیستم پرداخت به سیگنال در حالی منتشر می شود که چند روز پیش درون گزارشی اخبار شد معلومات شخصی بسیار از شقه میلیارد کاربر فیسبوک در انجمنی هکری معین شده است.  مقاله های مرتبط:با پروتکل رمزگذاری سیگنال بیشتر آشنا شویدسیگنال چیست؛ چگونه به راحتی از واتساپ به سیگنال مهاجرت کنیم

سیگنال می گوید برای سیستم پرداختی گزینه های اضافی دردسترس داشت و دلیل انتخاب MobileCoin به جای گزینه هایی شبیه Monero و Zcash، این بود که رمزارز MobileCoin برای وسیله های موبایلی مدل سازی شده است و به فضای ذخیره سازی کمی حاجت دارد و ارتکاب سریع تراکنش را امکان پذیر می کند.  MobileCoin سال ۲۰۱۷ متولد شد؛ اما تا دسامبر ۲۰۲۰ (آذر و دی ۱۳۹۹) تماشایی معامله اش نبودیم. سیگنال ارتباطات نزدیکی با این رمزارز دارد؛ چون رب سیگنال از زمان آغاز به کار MobileCoin درون نقش مشاور فنی برای این پروژه فعالیت می یواش. 

MOB رمزارزی نسبتا بی نام داخل دنیای پرتلاطم رمزارزها محسوب می شود و درون حال حاضر روی هیچ یک از سایت های بزرگ تجزیه و تحلیل رمزارز بها بازارش شمارش نشده است. فعلا فقط امکان معامله ی این رمزارز در صرافی FTX حیات دارد و طبق آمار، حجم معاملات روزانه ی آن حدودا ۸۰ میلیون دلار است. گفته می شود درمجموع ۲۵۰ میلیون توکن بود دارند و داخل ۲۴ شایسته کردن اخیر قیمت MobileCoin با رشد ۱۴ درصدی مواجه شده و در حال مهیا با قیمت ۶۶ دلار داخل Coingecko معامله می شود. ماه گذشته ی میلادی، سیگنال فرایند پذیرش ۱۲ رمزارز را برای پرداخت کمک مالی آغاز کرده حیات. بیشتر بخوانید:تعرفه صاعقه مراکز حصول رمزارز ۱۶۵۰ تومان گلچین شدافزایش ۴۴ درصدی سود سامسونگ داخل مفارقت ابتدا ۲۰۲۱هشدار؛ تاج برداری جدید هکرها بر بستر واتساپپلی استور میزبان تنوع بیشتری از اپلیکیشن های اندروید اتو می شودمرکز ملی فضای مجازی: جزء خصوصی مشابه داخلی کلاب هاوس را ساختن نرم