محبوبیت بیشتر گلکسی اس ۲۱ در ایالات متحده نسبت به گلکسی اس ۲۰

جدیدترین پرچم دار سامسونگ در کشورهای متنوع به محبوبیت فوقانی دست معلوم کرده و درون هفته های اول عرضه، عملکرد انعام به جا گذاشته است. سامسونگ هنوز اطلاعات دقیقی از آمار فروش این میوه منتشر نکرده؛ ولی گزارش کانترپوینت نشان می دهد که گلکسی اس ۲۱ درون برخی بازارهای کلیدی سامسونگ، عملکرد بیش خوبی داشته است.

تحقیقات سازمان کانترپوینت مربوط به ماه ژانویه می شود و به این موضوع اشاره دارد که تو مدت زمانی نزدیک به یک ماه و نیم، استاندارد های حاضر به 5G گلکسی اس ۲۱، گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا در ایالات متحده عملکردی بهتر از مدل های قبلی داشته اند.

البته تو مقایسه معامله سری گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۰ باید به این موضوع اشاره کنیم که گلکسی اس ۲۰ در ارتفاع شیوع ویروس کرونا راهی میدان شد. شیوع کرونا هنوز راکد نشده است؛ ولی سازگاری مردم با وضعیت باعث شده اس ۲۱ با استقبال بیشتری مواجه شود.

یکی از دلایل موفقیت گلکسی اس ۲۱ قیمت ۷۹۹ دلاری آن است که باعث شده این محصول در کشورهای مختلف با استقبال بالایی مواجه شود. از دیگر دلایل محبوبیت این گوشی می استعداد به دوربین های بهتر نسبت به گلکسی اس ۲۰ و طراحی جذاب تر دوربین ها رمز کرد.

موضوع جالب این است که مشتری های ایالات متحده حس بدی به بدنه پلاستیکی گلکسی اس ۲۱ ندارند و به گزارش فون آرنا، کاربران حس نمی کنند با محصولی ارزان قیمت سروکار دارند. داخل این گزارش گفته شده است تسهیم اضافی از فروش گلکسی اس ۲۱ مربوط به مدل معمولی می شود و این معیار عملکرد بهتری تو مقایسه با نمونه معمولی گلکسی اس ۲۰ داشته است.

تو حال مجهز به جز تعداد معدودی از کاربران، کسی بوسیله پشتیبانی از 5G و سرعت دانلود و آپلود توجه نمی درنگ و عزب برخی کاربران از نبود شارژر تو مجری گلایه دارند؛ اما به دید این موضوع تیمار برای سامسونگ دردسرساز نشده است. البته بسیاری از اپراتورهای موبایل ایالات متحده طرح های مختلفی برای تعویض گوشی های باستانی با یکی از معیار های متاخر گلکسی اس ۲۱ به کاربران پیشنهاد داده اند.

این اتفاق جذابی است که گلکسی اس ۲۱ توانسته در مدت زمان شش هفته، دوبرابر گلکسی اس ۲۰ تو ایالات متحده بیع داشته باشد. البته قبلا پیش دماغ شده وجود که سری گلکسی اس ۲۱ در ماه مبدا بتواند به ابتیاع بهتری تو مقایسه با گلکسی اس ۲۰ دست پیدا کند؛ ولی احتمال دارد استقبال از این گوشی در طول ماه های آینده کاهش مشخص درنگ.

بااین حال پیشنهاد بخاطر خرید گلکسی اس ۲۱ ابد جذاب نمدار می شود. تو حال فراهم اپراتورهایی متشابه AT