جیلبریک Taurine برای iOS 14 تا iOS 14.3 منتشر شد

مدتی پیش تماشایی جیلبریک شدن iOS 14 توسط قسمت قسمت کردن Unc0ver بودیم و اخیرا جیلبریک دیگری برای جهیز عامل موبایل اپل ارائه شده است. آن نعوظ که Wccftechمی نویسد، ابزار جدید Taurine گروه CoolSar جیلبریک کردن دستگاه های مجهز بوسیله iOS 14 تا iOS 14.3 را ممکن می نرم.

درون ابتدا تصور می شد جیلبریک جدید CoolSar بخاطر iOS 14 و iPadOS 14 صرفا SSH باشد، ولی ظاهرا این جیلبریک نسخه ی کامل است. کامل کاربران اینک می توانند Taurine را دانلود کنند. داخل ابتدا از جیلبریک جدید CoolStar با معروفیت Odyssey14 یاد می شد؛ اما معروفیت رسمی آن Taurine است. جیلبریک Taurine از تراشه ی A14 سری آیفون 12 پشتیبانی می نرم. 

مقاله ی مرتبط:ابزار جیلبریک جدید UnC0ver داخل بیشتر میزان های آیفون کار می کند

افزار Unc0ver همچنین اقتدار پشتیبانی از دستگاه های مهیا بوسیله iOS 14 تا iOS 14.3 و تا اینکه سری آیفون 12 دارد. اما تفاوت هایی بین Taurine و Unc0ver به چشم می خورد؛ زیرا این ابزارها توسط آویشن های متفاوتی طراحی شده اند و از بوت استرپ های کاملا متفاوتی استفاده می کنند. ابزار جیلبریک Taurine پکیج منیجر Sileo را نیز در خویشتن دارد و Unc0ver از Cydia استفاده می کند. بیشتر بخوانید:آی مک بعدی اپل احتمالا نمایشگر ارشد تر از ۲۷ اینچ خواهد داشتشاید سیری بوسیله زودی حزن زمزمه بطی ء و هم غریو بزنداحتمال استفاده از دوربین درفش دار در گوشی 5G بلک بریمحبوبیت بیشتر گلکسی اس ۲۱ در ایالات متحده نسبت به گلکسی اس ۲۰گلکسی F12 در گیک بنچ و وب سایت پشتیبانی سامسونگ دیده شد