اندروید 11 برای نوکیا 3.2 منتشر شد

نوکیا 3.2 در سال ۲۰۱۹ با سیستم عامل اندروید 9 پای ارائه و در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ (فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹) به اندروید 10 بوسیله روز شد. GSMArenaمی نویسد بوسیله روزرسانی اندروید 11 برای این گوشی نوکیا منتشر شده است.

بوسیله دیدن می رسد اندروید 11 بخاطر نوکیا 3.2، نسخه ی بیلد گوشی را به ۳٫۱۴۰ ارتقا می دهد و شامل پچ امنیتی ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹ و فروردین ۱۴۰۰) است. به لطف این به روزرسانی ۱٫۴۳ گیگابایتی، قابلیت های جالب اندروید 11 مثل حباب چت و مجوزهای یک با ر مصرف بوسیله گوشی اقتصادی نوکیا تکثیر می شوند.

ظاهرا بوسیله روزرسانی اندروید 11 به رخ وعده ای برای نوکیا 3.2 درون دسترس قرار می گیرد. کود ی اول ۳۴ کشور را شامل می شود که از بین آن ها می توانیم به ایران، عراق، آلبانی، دانمارک، مصر، سوئد و سوئیس رمز کنیم. اندروید 11 نوکیا 3.2 داخل حال حاضر در ۱۰ درصد از ۳۴ کشورِ کود ی مقدمه منتشر شده است و در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۲۱ (۸ فروردین ۱۴۰۰) در تمامی این کشورها منتشر می شود. بیشتر بخوانید:نوکیا X20 گواهی FCC را قبض کردتصاویر رندر هواوی P50 پرو پلاس، دوربین پنج گانه این گوشی را به تمثال می کشندشیائومی می میکس ۲۰۲۱ نهم فروردین بوسیله نمایش درمی آیدشیائومی می ۱۱ اولترا بوسیله حسگر ISOCELL GN2 سامسونگ مجهز خواهد بودریلمی 8 و ریلمی 8 پرو با شارژ سریع و دوربین چهارگانه رونمایی شدند