احتمالا می 11 پرو نیز نمایشگری کوچک روی برآمدگی دوربین خواهد داشت

مدتی پیش، تصاویری معین شدند که نشان می دادند شیائومی می 11 اولترا قرار است درکنار ماژول های دوربین پنل پشتی، صفحه نمایشی کوچک داشته باشد. حال به نوشته ی GSMArena، احتمالا این اتفاق در می 11 پرو (Xiaomi Mi 11 Pro) نیز صورت خواهد انصاف. شمایل جدید فاش شده از شیار مونتاژ می 11 پرو جزیره ی دوربین این گوشی را مدال می دهد که کاملا شبیه به جزیره ی دوربین گوشی می 11 اولترا به نظر می رسد. 

بدین ترتیب، امید می جوی پنل پشتی شیائومی می 11 پرو داخل بخش بالا سمت چپ از دو دوربین بزرگ و داخل ذیل آن ها دوربینی با مکانیسم پریسکوپی و در جانب راست این مجموعه، از ورقه نمایشی کوچک حضرت میزبانی کند.

اگر تایمر خودکار دوربین را فعال کنید، صفحه نمایش کوچک پنل پشتی محاسبه معکوس را بوسیله ارائه می گذارد. صفحه عرضه پشتی می 11 پرو قطعا کاربردهای دیگری هم خواهد داشت؛ مثلا احتمالا کاربر بتواند ازطریق این صفحه نمایش، با دوربین پشتی می 11 پرو از خود سلفی بگیرد. 

طبق شایعه ها، می 11 اولترا و می 11 پرو از حسگر بزرگ ایزوسل GN2 سامسونگ بهره مند خواهند بود. این حسگر 1/1.12 اینچ از ۵۰ میلیون پیکسل ۱٫۴ میکرومتری استعمال و از تکنیک خیساندن پیکسل ها (هر چهار پیکسل مجاور) پشتیبانی می کند تا بتواند تو محیط های کم پرتو عملکردی مثال زدنی نمایش دهد.

آن طورکه تصاویر نشان می دهد، دوربین پریسکوپی گوشی های جدید شیائومی می تواند مبصر نمایی ۱۲۰ برابری دیجیتالی و بزرگ نمایی ۵ برابری اپتیکال ارائه دهد. 

رندر غیررسمی بن گسکین براساس شایعه های منتسب به می 11 پرو مقاله های مرتبط:می ۱۱ اولترا و می ۱۱ پرو شیائومی شارژ سریع ۶۷ وات خواهند داشتشیائومی می 11 اولترا با نمایشگر کوچکی روی برآمدگی دوربین دیدن شد

در جزء جلویی، می 11 اولترا و می 11 پرو راحتی است صفحه نمایش مشترک داشته باشند که پیش تر در شیائومی می 11 معمولی همچنین به کار رفته است. این ورقه عرضه از جنس AMOLED با ابعاد ۶٫۸۱ اینچ خواهد بود و وضوح 1440p و بها نوسازی ۱۲۰ هرتز و بها نمونه برداری لمسی ۴۸۰ هرتز خواهد داشت. افزون براین، گوشی های متاخر سری شیائومی می 11 از پردازنده ی پرچم دار اسنپدراگون 888 برخوردار خواهند حیات. 

احتمالا قرار است شیائومی می 11 پرو درمقایسه با شیائومی می 11 اولترا از شارژ کمتر سرعت لطافت استفاده نرم. طبق شایعه های پیشین، می 11 پرو شارژ ۶۶ وات و می 11 اولترا شارژ ۱۲۰ وات دارند؛ بااین حال گواهی جدید شبت شده در 3C، از شارژ ۶۷ وات بخاطر می 11 اولترا و پرو وقوف می دهد.

افشاگری با معروفیت Digital Chat Station اخبار کرده است شیائومی ماه جاری و ماه آینده ی میلادی محصولات زیادی رونمایی می کند که تو بین آن ها، دستگاه های پرچم دار تیمار دیده خواهند شد. به غیر از می 11 پرو و اولترا، شوق داریم این شرکت چینی گوشی می11 لایت را بی آرامی عرضه کند. شیائومی می 11 لایت یکی از گوشی های 5G مقرون به صرفه ی بازار خواهد بود که تو اروپا، احتمالا ۴۱۰ یورو قیمت خواهد داشت. بیشتر بخوانید:انتوتو بوسیله دلیل تقلب ریلمی GT، این گوشی را سه گانه ماه مسدود کردردمی سه گانه تلویزیون خوش قیمت 4K برای بازار هند معرفی کردآپدیت سری گلکسی S20 سامسونگ با مرام بهبود عملکرد دوربین منتشر شدطراحی و مشخصات حقیقی بلک شارک 4 فاش شدگوشی های جدید آنر مجیک بهتر از سری P و Mate هواوی خواهند بود