محدودیت پیش نمایش لینک در نسخه اندروید مرورگر کروم کوشا شد

نسخه اندروید مرورگر کروم بخاطر اندروید، بوسیله کاربران اجازه می دهد که پیش نمایش لینک را قبل از باز کردن آن، مشاهده کنند. این قابلیت با به روزرسانی جانب خداوندگار به نسخه ۸۹ مرورگر کروم اندروید اضافه شده است و به گزارش ورج، برای مصرف از این محدودیت باید انگشت خود را بیشتر روی لینک مورد نظر نگه دارید و پس ازآن Preview Page را انتخاب کنید. همان طور که گفتیم، این ویژگی فعلا برای اندروید فعال شده است.

نشان اعطا کردن پیش نمایش لینک ها یک تغییر کوچک بوسیله احصائیه می آید؛ اما کمک یدکی بوسیله کاربران می کند. چنانچه می خواهید بدون اینکه صفحه فعلی را ترک کنید، بی نهایت تند بوسیله محتوای لینک تک دیدن دسترسی داشته باشید می توانید از این ویژگی کاربرد کنید. فدایی مواقع دیدن پیش نمایش لینک باعث می شود که بتوانید با قرائت کردن دو پاراگراف مطلع متوجه موضوع بشوید.

این انفراد روی مرورگرهای دیگر غصه عرضه شده است و هر دو مرورگر سافاری و اج آن را تو iOS پیش روی کاربران قرار می دهند. کاربران iOS در سافاری و اج می توانند انگشت خود را قدری بیشتر روی لینک ها استراحت بدهند تا پیش ارائه ورق جدید را مشاهده کنند.

مدتی می شد که گوگل روی قابلیت نشان دادن پیش نمایش لینک ها کار می کرد و حتی درون آذرماه سال ۲۰۱۸، مشخص شده بود که این انفراد در حال توسعه است. پس از این همگی مدت، بالاخره کاربران اندروید می توانند از این انفراد استفاده کنند.بیشتر بخوانید:جدال کدنویسی و مسیر چینی؛ مایکروسافت در امن از روزنامه نگاران میوه گوگلکلاب هاوس از تولیدکنندگان محتوا حمایت می کندآموزش آپلود تصاویر 4K در اپلیکیشن اندروید توییترامکان برگزینی رنگ برای ظاهر مرورگر اج مهیا می شودگرامیداشت روز جهانی عدد پی در ماشین حساب گوگل