جهیز ضد تزویر دنوو به بازی های پلی استیشن 5 اضافه می شود

قفل امنیتی دنوو (Denuvo) برای گیمرها زیاد شناخته شده است. امتیاز این قفل تو اختیار همدستی Irdeto استراحت دارد و توسط Denuvo Software Solution ساخته می شود تا امنیت نسخه ی پی سی و سایر پلتفرم های بازی ویدیویی را تأمین کند. طبق آمار، تا به امروز از دنوو روی متجاوز از دو میلیارد بازی ویدیویی کاربرد شده است و در این میان، بسیار از ۱ ۰۰۰ بازی کنف تمام خود را حفظ کرده اند.

Irdeto قصد دارد در شریک شدن با توسعه دهندگان، فناوری دنوو را روی نسخه ی  پلی استیشن 5  بازی های ویدیویی تک کاربرد صبر بدهد. با اضافه شدن این فناوری بوسیله پلتفرم پلی استیشن 5، دنوو همچنان به نوآوری در عرضه ی حمایت بازی ویدیویی ضامن خواهد ماند. این ائتلاف از کمال مطلوب دنوو داخل راستای حمایت از سرمایه گذاران هم پشتیبانی می کند؛ مربوط به ۷۰ درصد از درآمد تنخواه گذاران درون دو هفته ی ابتدایی پاشیدن بازی کسب می شود.

طولانی توسعه دهندگان و ناشرانی که می خواهند بازی آن ها روی PS5 از هکرها و متقلبان تو امنیت باشد، می توانند از سیستم نقیض فریبکاری دنوو مصرف کنند. یک نظرسنجی جهانی مرتبط با ورزش های ویدئویی علامت داد ۷۷ درصد گیمرها به اندیشه حیات متقلبان از بازی تک نظر خود بور گرفته اند و دیگر میلی به تجربه ی آن ندارند. جهیز ضد تقلب دنوو و فناوری پیشرفته ی آن خیر تنها از بسرنوشت شوم دچار کردن آنلاین بازی های ویدیوی پشتیبانی می کند بلکه توانایی حفاظت از بخش آنلاین را هم دارد.مقاله ی مرتبط:تجسس پلی استیشن 5

درون گذشته اخبار و شایعاتی منتشر شده حیات  در مورد اینکه دنوو روی عملکرد بازی های ویدیویی تأثیرگذار است؛ ولی فناوری دنوو هیچگاه تأثیر منفی روی عملکرد ورزش ها نخواهد داشت و خللی در کار توسعه دهندگان ایجاد نمی کند. راینهارد بلاکوویچ، مدیرعامل Irdeto، درون این باره می گوید: «تقلب، بازی های ویدیویی را برای کاربران صادق و درستکار ویرانه می یواش. این مورد باعث می شود شاهد رابطه کمینه بازیکنان با ورزش و از بین رفتن ترافیک و درآمد ناشران باشیم. ما افتخار می کنیم که با توسعه دهندگان ماهر سراسر جهان انبازی خواهیم کرد تا تجربه ای غنی برای کاربران پلی استیشن 5 بوسیله ارمغان بیاورند.»

دیدن شما کاربران زومیت دراین باره چیست؟بیشتر بخوانید:لنوو لیجن 2 پرو با توان شارژ ۱۱۰ وات، گواهی 3C دریافت کردمهم ترین خبرهای کنفرانس شب گذشته مایکروسافت و بتسداتمجید مدیر برند ایکس باکس از ریسک پذیری نینتندو تو صنعت بازیگوشی گیمینگ Asus ROG Phone 5 در سه استاندارد رونمایی شدمایکروسافت به زودی آینده بتسدا را مشخص خواهد کرد