تمثال رندر باکیفیت گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد

بوسیله گزارش GSM Arena، امروز شمایل باکیفیتی از رندر گوش گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد که شباهت زیاد این گوشی تاشدنی سامسونگ به گلکسی اس ۲۱ اولترا را نشان می دهد.مقاله ی مرتبط:سامسونگ تأیید کرد که در حال تولید نمایشگرهای رول شدنی و کشویی است

در نگاه مبدا باخبر شباهت بیش متجاوز ماژول دوربین گلکسی زد فولد ۳ با گلکسی اس ۲۱ اولترا خواهید شد. گقته می شود سامسونگ قصد دارد طراحی طاسی محصولات خود را مثل به حزن یواش و به همین دلیل گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم دیجیتال پشتیبانی می کند. هنوز درباره مشخصات دوربین زد فولد ۳ چیزی نمی دانیم و مشخص حلق آیا فقط هویدا آن شبیه گلکسی اس ۲۱ اولترا است یا در انجام بی آرامی متشابه خواهند وجود یا خیر.

براساس شایعات، گلکسی زد فولد ۳ از قلم دیجیتال پشتیبانی می کند؛ ولی هنوز نمی دانیم این خامه به همراه گوشی نمایش می شود یا جداگانه باید آن را خریداری کرد.

طبق شایعات، گلکسی زد فولد ۳ ورقه نمایشی کوچک تر از گلکسی زد فولد ۲ خواهد داشت و برهان آن، احتمالا وجود فضای درون نظر اندوهناک شده بخاطر خامه است.

گفته می شود گلکسی زد فولد ۳ از دوربین سلفی قرارگرفته درون مادون ورق عرضه برخوردار است و انتظار می رود در ماه ژوئن معرفی شود.بیشتر بخوانید:پتنت جدید اپل بوسیله مصرف از دوربین پریسکوپی در آیفون رمز می کنداپل با ویدئو ضبط شده با آیفون ۱۲ پرو مکس بوسیله استقبال سال جدید چینی رفتسامسونگ می گوید هبوط تراشه خودرو روی گوشی های هوشمند تأثیر منفی خواهد گذاشتزد تی ای از وجود سیستم تصویربرداری قدرتمند تو Axon 30 Pro 5G وقوف دادواردات زیاد از دوبرابری موبایل در دی ماه درمقایسه با آذر ماه ۱۳۹۹