بدوی نشانه ها از دوران متاخر اینتل: معمار ارشد Nehalem بوسیله تیم آبی بازگشت

گلنSGHAROOOON هینتون، معمار ارشد پردازنده های مبتنی بر معماری نهالم اینتل (Intel Nehalem) و چند پروژه ی دیگر این شرکت، رسما اخبار کرد که پس از سه سال استنکاف از فقره قصد دارد به اینتل بازگردد. هینتون با پراکندن پستی درون لینکدین ضمن اعلام این اطلاع گفت بازگشت پت گلسینگر، مدیرعامل متاخر اینتل به این شریک شدن انگیزه ی اصلی او برای بازگشتن بوسیله اینتل محسوب می شود. گلسینگر مدیرعامل جدید اینتل است که تا پیش از جایگزین شدن باباب سوان به نشانی مدیرعامل VMware فعالیت می کرد.

براساس گزارش خبرگزاری تامز هاردور، هینتون همچنین گفته است که با بازگشت بوسیله اینتل روی پروژه ی تولید پردازنده ای قدرتمند فعالیت می کند؛ او امتداد عدالت: «اگر پروژه ی موردبحث پروژه ای لذت جزء نبود به اینتل برنمی گشتم. همان نعوظ که می دانید، بازنشستگی بسیار ملیح است». 

اینتل طی چند سال اخیر احصائیه زیادی از واقعی ترین و بااستعدادترین معمارهای خود را از دست انصاف و به همین دلیل بارها توسط کارشناسان موردانتقاد راحتی گرفت. مدتی پیش باهم اتحاد کردن Third Point Management نامه ای به اینتل نوشت و گفت تیم آبی کم اندک داخل حال از دست دادن ایستگاه خویشتن به عنوان رهبر صنعت برگ نیمه هادی است. این شرکت در نامه گفت: «اینتل تاکنون تعداد اضافی از الهام بخش ترین و بااستعدادترین طراحان پردازنده و رهبران خود را از دست داده است و منابع ما مدال می دهند کسانی که باقی الباقی اند (و شماری از آن ها درون صنعت تراشه بسیار موردتوجه هستند) به دلیل وضعیت فعلی روحیه ی خود را از دست داده اند».

داخل چند سال اخیر با سرعتی ناچیز گواه استثنا شدن افراد بنیادی از اینتل بودیم؛ اما استثنا شدن هیچ یک از معماران اینتل به اندازه ی جدا شدنجیم کلر خبرساز نبود. جیم کلر با سابقه ی نقشه کشی معماری پردازنده های رایزن AMD و سری A A پردازنده های موبایل اپل، یکی از مطرح ترین نام های دنیای تراشه های کامپیوتری. است گزارش ها می گویند یکی از واقعی ترین اولویت هایی که پت گلسینگر دارد، بازسازی پشتوانه ی متخصص اینتل ازطریق استخدام افراد بااستعدادتر. است گلسینگر به شکل جدی برنامه ریزی را آغاز کرده است تا اینتل بتواند ایستگاه خود را حفظ کند و تا اینکه عملکرد بهتری نشان دهد؛ گلسینگر مدتی پیش گفته بود اپل «شرکتی لایف» استایل است و اینتل باید نسبت به این طور شرکتی زیاد بهتر ارتکاب. نرم بازگردانی افراد متخصصی نظیر هینتون، نخست دهش بخاطر برنامه های بلندمدت گلسینگر محسوب می.

شود گلن

هینتون باب سوان، مدیرعامل برکنارشده ی اینتل، تو حوزه ی مالی تخصص داشت داشت و از علم فنی برخوردار نبود؛ به همین برهان بسیاری از منتقدان متصل انگشت انتقاد را سمت او نشانه می. گرفتند سوان در حال مجهز همچنان مدیرعامل اینتل محسوب می شود و برکناری رسمی او و جایگزینی با پت گلسینگر در ماه آینده ی میلادی اتحاد می. افتد گلسینگر سابقه ی ۳۰ سال درگاه درون اینتل را دارد و یکی از مهندسین پراهمیت اینتل در سال های گذشته محسوب می. شود گلسینگر بدوی مدیر بزرگ فنی اینتل بود،چرخه ی معروف پریدن تاک را طراحی کرد و تو تولید ۱۴ نسل از پردازنده های سری (زئون) Xeon و (کور) Core نقش.  داشت مقاله های:مرتبط باب سوان، مدیرعامل اینتل، از جانب خود برکنار شدخط و علامت پت گلسینگر، مدیرعامل متاخر اینتل برای

اپل هینتون، از اعضای مبصر قبلی اینتل، همچون گلسینگر سابقه ی درخشانی در این شرکت. دارد هینتون یکی از سه معمار ارشد نقشه کشی P6 وجود که درنهایت به تولید پردازنده های Pentium I و Pentium II و Pentium III منتهی. شد او سپس فرایند تولید پردازنده ی Pentium 4 را رهبری کرد و یکی از دو معمار ارشد i960 (CA نخستین پردازنده ی) سوپراسکالر.

بود هینتون همچنین به عنوان معمار ارشد پردازنده های مبتنی بر معماری نهالم شناخته می شود و پس از ۳۴ سال کار در اینتل، فیروز به ثبت بیش از ۱۰۰ سند ثبت (اختراع) پتنت شده که درون بین هشت طایفه از پردازنده های تیم آبی پخش شده. اند گلن هینتون دارای مدرک لیسانس و زبر لیسانس مهندسی صاعقه از دانشگاه برایتون یانگ. 

است توسعه ی تمام پردازنده های جدید چندین سال به کشش می انجامد و به همین دلیل ممکن است به این زودی ها شاهد عرضه ی پردازنده ی قدرتمندی که هینتون روی آن فقره می کند. نباشیم البته امکان دارد هینتون مشغول کار روی پروژه ای قدیمی باشد؛ تو این صورت، پروژه ی اینده او در آینده ای نه چندان دور مشاهده خواهد. شد بیشتر:بخوانید سامسونگ با ۱۰ میلیارد دلار، کارخانه جدیدی برای تولید خراش سه نانومتری احداث می کندرایزن 5900HX؛ زننده ترین CPU کلاس لپ تاپ درون بنچمارک PassmarkMobileye، زیرشاخه اینتل، در دست خط تبدیل شدن به بزرگ ترین رقیب تسلاپردازنده CV5 آمبرلا، فیلمبرداری 8K را درون پهپاد و اکشن کمرا ممکن می: کندشایعه توسعه ی پردازنده اگزینوس سامسونگ برای رایانه