شیائومی می 11 بالاترین امتیاز رتبه بندی دیسپلی میت را ستاندن کرد

هفتهSGHAROOOON ی گذشته شیائومی از گوشی درفش دار می 11 (Mi11)، مجهز به ابکی افزاری قوی و نرخ رقابتی رونمایی کرد. گوشی یادشده از یک نمایشگر بزرگ ۶٫۸۱ اینچی از جنس OLED با رزولوشن QHD (غلظت ۵۱۵ پیکسل درون هر اینچ) و بها نوسازی ۱۲۰ هرتز بهره می گیرد. بوسیله گفته ی شیائومی، این پنل می تواند بوسیله حداکثر سو ۱۵۰۰ سرود برسد و از نرخ بازخورد لمس ناچیز همانند ۴۸۰ هرتز پشتیبانی می بطی ء. از صبر معلوم، نمایشگر مذکور کنتراست داینامیک ۱: ۵,۰۰۰,۰۰۰ ارائه می دهد. حال وب سایت دیسپلی میت که مرجعی برای عبرت نمایشگر محسوب می شود، به رخ موشکافانه بوسیله بررسی نمایشگر این گوشی پرداخته است و بر بنیان شواهد، ادعای شیائومی تا حدودی درست بوده است.مقاله ی مرتبط:شیائومی می 11 در طبق سایر گوشی های پرچم دار

بنا به گزارش GSMArena، دیسپلی میت آزمایش های نمایشگر شیائومی می 11 را به پایان رسانده است و به نظر می رسد این گوشی بوسیله یکی از نیکوترین نمایشگرهای صنعت موبایل مجهز شده است؛ بوسیله طوری که بالاترین امتیاز ( A) A را از سیستم رتبه بندی دیسپلی میت ستاندن کرده  و تقریبا در هر آزمون، امتیاز زیاد منت کسب کرده. است مستندات بیانیه ی دیسپلی میت به تطویل زیر:است نمایشگر می 11 طی کار تو حالت های sRGB یا-DCI P3 تقریبا به کالیبراسیون طولانی نزدیک می شود و صد درصد پوشش کامل از آن طیف طعم جزیی نمایش می. دهد قابلیت Auto Color تمایل بوسیله افزایش اشباع و کنتراست بخاطر ایجاد پاپ تو تصاویر دارد؛ درحالی که حالت اشباع فراتر از پیمانه مجاز است و می تواند پوشش ۱۳۹ درصد در حالت sRGB و ۱۱۱ درصدی در حالت-DCI P3 عرضه.  دهد نمایشگر یادشده، بسیار روشن است و در حالت حداکثر فروغ تو ۱۰۰ (درصد سفید) مطلق میانگین سطح پیکسل به ۹۹۶ نیت می. رسد داخل حالت سفید نیمه (مطلق ۵۰ درصد از پوشش) سفید APL تا ۱۲۲۱ قصد افزایش می.

یابد حالت های sRGB و-DCI P3 در حدود ۵۰۵ نیت روشنایی ارائه می. دهند این ورق عرضه بوسیله لطف بازتاب پذیری کم، حتی در تلالو شدید هوا از خوانایی بسیار انعام برخوردار. است  دقت رنگ ها بیش خوب است و تا اینکه درون زمانی که نمایشگر را با زاویه می بینید کاملا دقیق جاویدان می. ماند در دمای ۳۰ درجه، نقطه ی سفید.0 5 JNCD به صورت ناچیزی دگرگونی جا می دهد؛ درحالی که کانال ته رنگ قزل به.3 8 JNCD منحرف می. شود در آن زاویه، روشنایی صفحه نمایش فقط ۲۹ درصد کاهش می.

یابد با توجه به آزمایش های ادا شده، می توان گفت شیائومی می ۱۱ تو مدخل نمایشگر به کلی دست خوش تغییر شده و گفته می شود یکی از بهترین نمایشگرهای دنیای موبایل درون آن به فقره رفته. است درون نهایت می 11 موفق بوسیله کسب ۱۳ رکورد در پایگاه داده دیسپلی میت شده.

است دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی شیائومی می 11 و نمایشگر آن چیست؟بیشتر:بخوانید تجسس پیکسل 5 گوگلبهترین گوشی ۲۰۲۰ از نگاه تحریریه زومیتخط و علامت هواوی بخاطر اندروید؛ هارمونی در سال ۲۰۲۱ روی ۱۰۰ میلیون دستگاه نصب می شودکنترل سابقه باهم اتحاد کردن ها از شرایط واردات موبایل حذف شداولین تمثال رندر هواوی پی 50 پرو منتشر