تویوتا سوپرا اسپرت مجهز بوسیله سقف تارگا معرفی شد

تویوتا به تازگی موج متاخر محصولات خود را برای نمایشگاه SEMA360 داخل فضای وب به نمایش گذاشته است که محتوی GR Supra Sport Top مدل ۲۰۲۱، تریلر مفهومی TRD-Sport برای تویوتا تاکوما و نسخه ای جدید از میزان 2020 GR Supra Heritage Edition می شود.

اد لاوکس، معاون بازاریابی تویوتا، تو این اساس می گوید:ما چهار خلاقیت برای اشتهای سیری ناپذیر هواداران تویوتا داریم شامل مدلی جدید از GR Supra با طعم جزیی آمیزی دستی و سفارشی، دو خودوی مخصوص دریفت از GR Supra و وانت تاکوما. اما ما بهترین ها را برای ته ذخیره کردیم و امروز مفتخریم که جدیدترین ساخته های خود دربرگیرنده ۲۰۲۱ GR Supra Sport Top و تریلر TRD-Sport را نیز در میان برخی موارد به عرضه می گذاریم.تویوتا GR سوپرا Sport Top مقیاس ۲۰۲۱ 

در حقیقت این استاندارد نخستین ای به شمار می رود که بر اساس نسخه GR Supra Heritage Edition مخلوق شده و دارای نشانه ها و بوسیله روزرسانی ها مشابه ولی با سقف جداشدنی است. طرح سقف دارای دو صفحه ترکیبی چاپ سه بعدی است که موافق خطوط کالبد خودرو رسوم شده اند و به تویوتا سوپرا اذن می دهد لباس بدنه را در پیاده شدن سرتیز جلو و سقف اجنبی حفظ کند. به منظور حفظ کردن یکپارچگی ساختار خودرو، تقویت کننده هایی به سازه های بدنه خارجی سقف و همچنین عرشه بدنه (از نگرش قرارگیری پیشرانه تا پشت خودرو) اضافه شدند.

تغییرات دیگر شامل دیفیوزر قفا بازطراحی شده، تنظیمات جدید اگزوز محتوی لوله های خروجی دوتایی در مرکز، نهنگ مخصوص با الهام از MK IV، چراغ های عقب گرد و رنگ بدنه سفید است.

مارتی شورتر، سرپرست تولید این محصول، می گوید:تویوتا واقعاً می شوق همنشینی برای نسخه Heritage داشته باشد؛ اما پیدایش این مدل آسان نبود و ما فکر زیادی برای شکاف سقف و برداشتن قسمت قابل توجهی از ساختار خودرو کردیم. این حکم بسیار مبهم تر از چیزی بود که در ابتدا فکر می کردیم. برداشتن سرنوشت فوقانی خودرو بسیار ابکی وجود و برای حفظ استقامت GR Supra به کارهای ابتکاری حاجت داشت. من عاشق طرح آن هستم و امیدوارم سایرین نیز آن را شناخت داشته باشند. 

با آماده سازی تویوتا GR Supra Sport که برای حضور در نمایشگاه دیجیتال SEMA امسال دستور کار ریزی شده است، مرحله دیگر روح تویوتا سوپرا مهیا بوسیله سقف تارگا که درون دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ میلادی ساخته می شد، زنده شد. تویوتا برای تاسیس خودروی مفهومی GR Supra Sport Top از طرح سقف سوپرا تارگا A80 الهام اندوهناک است؛ درحالی که این مدل بوسیله عنوان زیرساخت از مقیاس سقف دار تویوتا سوپرا GR Supra ۲۰۱۹ ملقب به A90 نصیب می برد. علاوه کنار این، نسخه Heritage هم وجود دارد که سال گذشته طی نمایشگاه SEMA در لاس وگاس رونمایی شد.

تویوتا با همکاری شرکت  KC’s Paint Shop مستقر داخل تگزاس، امر ساخت خودروی مفهومی سوپرا تارگا را به سرانجام رساند. آن ها برای ایفا کار و تغییر تویوتا سوپرا کوپه به یک خودروی اسپرت روباز به وسایل برش متفاوتی روی آوردند. تویوتا بوسیله جای قسمت برداشته شده از سقف خودرو، یک جفت پنل ترکیبی ساخته شده با چاپ سه بعدی استراحت داده است که کاملا با شکل خودرو مطابقت دارد.

حاصل بازپسین کاملا چشم گیر بوسیله نظر می رسد؛ زیرا خلال قرار شهود دو قطعه سقفی، به سختی می نبوغ فهمید که این خودرو، تویوتا سوپرا تارگا است یا میزان کوپه عادی. طرح پا بر جا بدنه خودرو با استعمال از هدر واقعی شیشه جلو و لباس های ساختار تن سقف خارجی تو دو طرف شوفر و سرنشین حفظ شد. به نظر می رسد این طراحی پا بر جا خودرو است؛ تا اینکه اگر بدانیم دقیقاً با طرحی تغییریافته سروکار داریم.

تویوتا GR Supra Sport Top چیزی زیاد از برداشتن سقف ثابت و جایگزینی آن با پنل برداشتنی است؛ زیرا که آویشن پشتیبان پروژه از قسمت روبه روی پیشرانه تا سپر عقب، تحکیم کننده هایی در زیر خودرو افزودن کرد. علاوه کنار این، بدنه بیرونی استحکام شده است تا صلابت و استحکام GR Supra را حتی تو شرایط رانندگی اسپرت حفظ یواش.

ممکن است تصمیمات تویوتا باعث حیرت فداکار از افراد شود؛ چرا که خودروساز ژاپنی مهیا ازاله خودروی مفهومی مخصوص نمایشگاه SEMA را به محصولی تبدیل کند که واقعاً بتوان آن را خرید. شاید بی ام و بسیار از دگرگونی این مدل مفهومی به محصول تولیدی خوشحال نشود؛ برای اینکه می تواند بر بیع Z4 که تویوتا سوپرا پیاده شدن ماخذ آن مصنوع شده است، تأثیر منفی بگذارد. بی ام و Z4 سقف برقی جمع شدنی دارد؛ درحالی که تویوتا سوپرا دارای سقف جداشدنی با پنل هایی است که فرد باید خودش آن ها را بیرون بیاورد.

سوپرا اولین خودروی اسپرت تویوتا نیست که سقف مدلل خود را در دوران مدرن از مشت می دهد؛ تویوتا ۸۶ تو سال ۲۰۱۳ فرایند مشابهی برای ساخت خودروی مفهومی FT 86 قفا سر گذاشت. این معیار بوسیله جای مصرف از تنظیمات تارگا، از سقف پارچه ای با کارکرد الکتریکی یکروز می برد. داخل سال ۲۰۱۹، تویوتا اعتراف کرد این نمونه مفهومی طی برهه ای تقریبا به مقیاس تولیدی تبدیل شده است؛ اما تو نهایت هرگز این اتفاق نیفتاد.

آیا تویوتا به جای تداوم نسخه سلیکا (Celica)، از تنظیمات تارگا که برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ برای مدل نسل سوم سوپرا به حکم گرفت دوباره استفاده می کند؟ قطعا گذشت زمان درستی این موضوع را نشان خواهد عدل.تریلر TRD-Sport

به عنوان طرحی مفهومی و وضع حلی برای تفریح و گردش، تریلر جدید بخاطر تویوتا تاکوما در دیدن گرفته شده است که به کاوشگران اجازه می دهد قبل از ادامه ماجراجویی های آف رود (بیرون از جاده)، اردوگاه خود را سریعاً راه اندازی کنند.

لاوكس می گوید:از مدت ها قبل علاقه به سفرهای بیرون از جاده و مسیرهای ناشناخته وجود داشته است؛ ولی چنین محصولاتی درون سال ۲۰۲۰ به سطح بالاتری رسیده اند. با توجه به ناموس و شهرت زیاد تویوتا درون بن آف رود، ما فکر کردیم ایجاد تریلری کم قیمت برای سفرهای زمینی وانت و خودروهای شاسی اهتزاز واقعاً جالب است.مقاله های مرتبط:تویوتا سوپرا TRD سال ۲۰۲۰ عرضه می شودنسل جدید تویوتا سوپرا 2020 با ارزش و مشخصات فنی شناساندن شد

خودروساز ژاپنی از کفی عقب تاکوما به عنوان پلتفرمی تمام بخاطر سفرهای آف رود نام می ِبرد که به دید می رسد بسیار خوب طراحی و باریک شده و جادار است. هدف بعدی، تکثیر راحتی سرنشینان خودرو در لب حفظ کردن مرکز ثقل پایین و زاویه نظر برجسته بود.

از جمله امکانات این تریلر می توان به بالابر، چادر چهارنفره یاكیما با نگهدارنده تیرک سایبان، توالت و سطل آشغال سفارشی، یخچال، فرخوراک پزی آب گرم، حمام حمام، ژنراتور، باتری Optima Yellow Top، خزانه ذخیره آب شیرین ۱۶ گالنی، مخزن ۱۵ گالنی نگهدارنده آب خاکستری (فاضلاب) و سینک ظرفشویی و اجاق سرگین رمز کرد.

در صورت استقرار کامل، این تریلر می تواند محل مناسبی برای کمپینگ باشد و حتی به لطف چند چراغ LED و رخت جانبی ساخت شریک شدن RIGID، محیط اطراف را به مرحمت مشخص کند.رینگ های TRD Pro به لاستیک General Grabber X3 ۲۸۵/۷۰/۱۷ مجهز شده اند.نسخه ۲۰۲۰ GR Supra Heritage

تویوتا به دلیل محبوبیت نسخه Heritage پس از رونمایی درون سال ۲۰۱۹، این نمونه اولیه را برای حضرت در نمایشگاه SEMA ترجیح رحم. این خودرو دارای پیشرانه ای با قدرت ۵۰۰ اسب بخار (توربوشارژ و ECU اصلاح شده)، استعمال مجدد از رنگ قرمز برای بدنه، به علاوه چراغ های جلو سفارشی، چراغ های عقب و جناح عقب به سبک MK IV است. برای اطمینان از عملکرد مطلوب، تویوتا همچنین ترمزهای بزرگ برنده و جهیز تعلیق جلو و عقب سفارشی بوسیله آن اضافه کرد.بیشتر بخوانید:لادا نیوا تراول 2021 رونمایی شداحتمال انبازی اپل با تسلا و فولکس واگن؛ شاید Apple Car خودروی وارسته نباشدکاوازاکی اطلاعاتی از پیشرانه هیبریدی موتورسیکلت منتشر کردفولکس واگن: از ادخال اپل بوسیله صنعتی خودرو استقبال خواهیم کردممنوعیت تردد شب هنگام کامیون و تریلی در تهران از شنبه ۶ دی ماه