لینکدین کمی برای معرفی محصولات و خدمات کسب وکارها معرفی کردن کرد

لینکدین یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی در مملکت تصرف و امر است که امکان برقراری وفاق تصرف وکارهای بزرگ و کوچک با نیروهای حرفه ای یا مستعد را مجهز می سازد. با این حال هنگام سال های اخیر، سران لینکدین تلاش کرده اند امکانات و انفراد های آن فراتر از شبکه ای برای استخدام نیرو شود.

یکی از این اقدامات درون حوزه برندسازی و جذب مشتریان احتمالی قیافه گرفته است که «صفحه محصولات» اشتهار دارد. درواقع هر کسب وکار از این پس می تواند علاوه بر صفحه اصلی، صفحاتی برای معرفی محصولات یا خدمات متناسب نمایش بسازد. در ورق محصولات، کسب و کارها علاوه پیاده شدن امکان شناساندن میوه می توانند ویدئو افزایش کنند و همچنین از روال جهیز مقدار یابی، از سطح رضایت مشتریان خویشتن شروع شوند.

علاوه کنار موارد ذکرشده، اعضای لینکدین می توانند نظرات خویشتن را داخل صفحه علیه تک نظر ارسال کنند و سطح رضایت خود از خدمات یا کالای خریداری شده را با دیگر اعضای لینکدین به اشتراک بگذارند. کاربران همچنین می توانند از مدخل های مختلف صفحه محصولات استعمال کنند که دربرگیرنده درخواست دمو و ورق رابطه با کسب و کار برای التماس توضیحات بیشتر است.مقاله های مرتبط:گوگل تبلیغات قمار و الکل را محدود می کندانتشار بوسیله روزرسانی آفیس ۳۶۵ برای پشتیبانی تبعه از پردازنده M1

سیاست های جدید لینکدین که بیشتر پس از خرید آن توسط مایکروسافت اتخاذ شده ، به رشد این شبکه اجتماعی صنف ای کمک فراوانی کرده است که شامل بازنگری داخل مدل سازی وب سایت و اپلیکیشن لینکدین می شود. درون اقدام اخیر یعنی معرفی صفحه محصولات می توان مشاهده کرد که لینکدین دیگر شبکه ای بخاطر استخدام نیرو زدودن و گام های مثبتی تو بن برندسازی برداشته است.

بااین حال جزئیات صفحه محصولات نشان می دهد که لینکدین همچنان به ریشه خود پایبند است. قدری از ورق محصولات بوسیله شناساندن افراد صنف ای و متخصص تو آن زمینه اشاره می کند؛ بوسیله صورتی که فهرستی تصادفی از افرادی با مملکت فعالیت مرتبط با ثمر بوسیله کاربران ارائه می شود و امکان برقراری مناسبت با آن ها نیز در دید محزون شده است.بیشتر بخوانید:اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۲۷ آذر)زوم اپ: بازرسی و کنترل فعالیت کودکان داخل موبایل با کاربرد از پادویش پرنتال کنترلاضافه شدن قابلیت 3D Cinematic در به روزرسانی جدید گوگل فوتوزجیمیل امروز با مشکلات زیادی همراه بودپیش ارائه پروژه Reunion ویندوز ۱۰ در دسترس فراغت گرفت