شارژر مگ سیف دئو از آداپتور قدیمی ۲۹ وات ساعتی پشتیبانی نمی کند

اپلSGHAROOOON در زمان معرفی خانواده ی آیفون ۱۲، شارژر جدیدی به نام مگ سیف (MagSafe) را رونمایی کرد که با آهن رباهای کاربرد شده درون تعاقب آیفون، به عارض بی سیم به آیفون های جدید هموار و آن ها را شارژ می یواش. علاوه کنار نسخه ی استاندارد، غول فناوری کوپرتینو نسخه ی دیگری موسوم بوسیله مگ سیف دئو را همچنین روانه ی بازار کرده است که می تواند دو وسیله را هم زمان شارژ درنگ. حال گفته می شود مگ سیف دئو از آداپتور قدیمی ۲۹ وات ساعتی اپل پشتیبانی نمی بطی ء.

طبق عادت معمول، اپل مقاله های پشتیبانی وب سایت خود را با معلومات مربوط بوسیله محصولات متاخر به روزرسانی کرده است و به لطف آن، حالا می دانیم شارژر مگ سیف دئو از آداپتور ۲۹ وات ساعتی اپل پشتیبانی نمی نرم. گفته می شود مگ سیف دئو (MagSafe Duo) از پروتکل USB Power Delivery 3.0 (به اختصار PD 3.0) استفاده می کند؛ درحالی که شارژر ۲۹ واتی اپل قبل از این پروتکل شناساندن شده است و طبیعتا از آن بهره نمی برد. آداپتور یادشده در سال ۲۰۱۸ با نسخه ی ۳۰ وات ساعتی جدید جایگزین شد که از PD 3.0 پشتیبانی می نرم و با شارژر مگ سیف دئو نیز متجانس است.مقاله ی مرتبط:اپل: شارژر مگ سیف ممکن است رگه خویشتن را روی قاب گوشی بوسیله مکان بگذارد

افزون براین، شارژر مگ سیف دئو برای حداکثر قابلیت تا ۹ ولت (V) و ۳ آمپر (A) A با آداپتور صاعقه متجانس با USB PD مدل سازی شده است و به صورت پویا انرژی تحویل داده شده به آیفون را بهترین می. کند قابلیت تحویل داده شده به آیفون ۱۲ در هر لحظه امانت به عوامل مختلفی، ازجمله دما و فعالیت جهیز متفاوت خواهد.

بود اپل تصریح کرد قبل از قراردادن گوشی روی مگ سیف دئو بهتر است شارژر را فاحش. کنید همچنین، پیغام کوچکی تو همان مقاله ی پشتیبانی بود دارد که بوسیله کاربران درباره ی استفاده از شارژر مگ سیف دئو همراه با فداکار محصولات هشدار می. دهد اپل دراین باره می:گوید مهم است بدانید قبل از قراردادن آیفون روی شارژر مگ سیف دئو، به منبع تغذیه همواره. شوید این کار بوسیله شارژر اذن می دهد حداکثر توانش را ارائه. دهد چنانچه پیش از اتصال بوسیله نسب تغذیه، گوشی آیفون را روی شارژر مگ سیف قرار داده باشید، کافی است آن را از شارژر خارج و سه ثانیه صبر کنید و سپس دوباره آن را هموار کنید تا حداکثر تحویل صاعقه از سر پژمان.

شود چنانچه هنگام شارژکردن با شارژر مگ سیف دئو، آیفون خود را درون کیف چرمی نگه دارید، امکان پذیر است تو قاب محافظ اثرهای دایره ای به جای بگذارد که غریزی. است اما اگر سراسیمه این موضوع هستید، پیشنهاد می شود از کیف غیرچرمی استفاده. کنید مگ سیف  دئو ممکن است مثل اثر مواد نَرم با چشم پوشی زمان دچار مالش معمولی. شود ناحیه ی لولای شارژر مگ سیف دئو نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه تو حالت تاشده فراغت گیرد، به مرور زمان چروک خواهد. خورد افزون براین، گذاشتن شارژر تو محیطی بسیار (گرم مانند تو خودرو درون یک روز) گرم تو حالت تاشده مقدور است بوسیله ایجاد گره وچروک های ژرف تیز تو آن قسمت منجر. شود این کار کارایی و عملکرد رخت جانبی را تحت تأثیر صبر نمی.

دهد اپل داخل مدرک یادشده خاطرنشان می کند که لوازم جانبی شارژ دوگانه بخاطر پشتیبانی هم زمان آیفون و اپل واچ به حداقل ۱۵ وات (نیرو ۵ ولت و ۳ آمپر خواه ۹ ولت و ۱٫۶۷) آمپر حاجت خواهند. داشت علاوه براین، ارزش شارژ بی سیم در این مدرک ذکر شده. است اپل تقاضا می کند ۱۱ وات روزگار صاعقه برای آداپتور ۹ (ولت ۲٫۲۲) آمپر و ۱۴ وات بخاطر آداپتورهای دارای درجه ی ۹ (ولت ۳) آمپر یا بیشتر لازم خواهد.حیات بیشتر:بخوانید سوءاستفاده شریک های ناظر از تبلیغات موبایلی و اپلیکیشن ها بخاطر دسترسی بوسیله موقعیت مکانی کاربرانجانی آیو و لوکا مائستری نامزدهای اصلی سِمَت مدیرعاملی فراری هستندمینگ چی: کو آیفون ۱۳ عاری تأخیر و در رویداد سالیانه شهریور شناساندن خواهد شدهر آن چه از محصولات متاخر اپل در نیمه ی مطلع ۲۰۲۱ انتظار داریممقایسه چیپست های پنج: نانومتری اسنپدراگون 888 داخل مقابل اپل A14 و کرین