آیا تغییر اندازه پنجره اپلیکیشن های اندرویدی در Your Phone ویندوز ۱۰ ممکن می شود؟

اپلیکیشن یور فون مایکروسافت (Microsoft Your Phone) به لطافت بوسیله روزرسانی جدیدی دریافت کرد تا بتواند چند اپلیکیشن اندرویدی را هم زمان در قالب چند پنجره روی ویندوز ۱۰ ادا کند. یکی از ترقی دهندگان یور فون اخیرا در توییتر پست جدیدی منتشر کرده است تا به یکی از استعداد هایی اشاره کند که در آینده به این اپلیکیشن می آیند.

آن طور که به نظر می رسد، آویشن یور فون غم اکنون در حال آزمایش امکان تغییر قطع ی دریچه ی اپلیکیشن های اندرویدی درون داخل یور فون است. ویشنو نات، از کارکنان مایکروسافت، اسکرین شاتی از قابلیت جدید یور فون بوسیله ابونمان گذاشت تا نحوه ی راندمان آن را مدال دهد.

مقاله ی مرتبط:اجرای هم زمان اپلیکیشن های اندرویدی در Your Phone ویندوز ۱۰ ممکن شد

در همین حین، یکی از نامه نگاران وب سایت ویندوزسنترال درباره ی دریچه هایی با امکان تغییر اندازه داخل داخل یور فون سؤال کرد. ویشنو نات در پاسخ گفت: «تیزری در اسکرین شات من وجود دارد که روی گلکسی زد فولد ۲ انجام می شود.»

اگر مایکروسافت بخواهد امکان تغییر اندازه ی دریچه ی اپلیکیشن های اندرویدی یور فون را فراهم کند، امتحان ی آن ها روی ویندوز ۱۰ زیاد طبیعی تر و لذت حصه تر می شود. بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی با نمایشگرهای بزرگ تر از گوشی های هوشمند همچنین سازگار و برای امر روی آن ها نیکوترین شده اند. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟بیشتر بخوانید:گوگل سه ویجت متاخر برای iOS 14 منتشر کردسرویس بازی ابری گوگل استیدیا به زودی در اصالت کاربران iOS صبر خواهد گرفتمایکروسافت قابلیت Network Protection را بوسیله Defender داخل مک او اس می آوردگوگل احتمالا درحال ساخت API فناوری فرا پهن باند برای اندروید استاجرای ورزش های ویندوز داخل مک با مصرف از بطی ء افزار CrossOver 20