لندرور دیسکاوری 2021 معرفی کردن شد

Aلندرور،GHAROOOON برند برجسته در تولید گوناگون شاسی بلند است. این شریک ۷۲ سال قدمت دارد و حالا ۶ مدل متفاوت تولید می بطی ء. لندرور با تولید دیفندر برای مصرف در خیل و سفرهای خارج جاده آغاز به کار کرد؛ ولی مفرط زود کلاس شاسی بلندهای لوکس را بنیان نهاد و انواع رنجرور را به تولید رساند. این برند، امروزه از بازار خودروهای اقتصادی بور گرفته است و دفاتر فروش متعدد در کشورهای متمول دارد.

دیسکاوری یکی از محصولات قدیمی و شناخته‎شده تو سبد لندرور است که از سال ۱۹۸۹ تولید می شود. این خودرو سپس از دیفندر و رنجرور، ثالث استاندارد تجاری شرکت سازنده حیات و بوسیله موفقیتی چشم گیر دست یافت. هدف از تولید دیسکاوری، ساخت یک شاسی بلند خانوادگی با توانایی های ممتاز برای انواع مصارف عمومی و طبیعت گردی بوده است. از سال ۲۰۱۷، نسل سومین دیسکاوری با زبان طراحی مدرن لندرور بوسیله بازار جهانی معرفی شد. این محصول برای سال ۲۰۲۱، تغییرات قلیل درون جثه و اتاقک خواهد داشت؛ ضمن اینکه دو پیشرانه متاخر عرضه خواهد کرد.

رادیکال ترین اختلاف دیسکاوری ۲۰۲۱ با استاندارد های قبلی، استفاده از نسل متاخر سیستم مشغولیت لندرور با رابط Pivi Pro است که امسال برای دیفندر معرفی شد. نمایشگر ۱۱/۴ اینچی لمسی در میان داشبورد، تقریبا ۵۰ درصد ارشد تر از استاندارد قبلی خواهد بود. خریدار می تواند برای دیسکاوری، پنل دیجیتال کامل رنگی ظهر فرمان با پیمانه ۱۲/۳ اینچ و سیستم نمایش اطلاعات روی تیغ (HUD) سفارش دهد.

سلسله جدید پیشرانه های لندرور اینجنیوم برای دیسکاوری نمایش خواهد شد. سواری چهار ستون خطی ۲ لیتر با توربوشارژر، ۲۹۶ اسب بخار غلبه و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می یواش. با این شرایط، سرعت گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت درون ۷/۷ ثانیه محقق خواهد شد. دیگر پیشرانه جدید بخاطر دیسکاوری، فناوری هیبرید با کاربرد از موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی دارد تا قدرت ۳۵۵ اسب بخار و گشتاور ۴۹۵ نیوتن متر فراهم یواش. این طور تجهیزاتی قبلا برای رنجرور اسپرت معرفی شده بود و سرعت گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر شایسته کردن ۶/۵ وقت داشت.

سال گذشته، دیسکاوری با نسخه SVX نیز تولید شد. این مدل، پیشرانه ۵ لیتر سوپرشارژ با غلبه ۵۲۵ اسب دود و گشتاور ۶۲۵ نیوتن متر حاضر می نرم تا دیسکاوری ۵/۵ ثانیه بعد از ابتدا حرکت به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر روزگار برسد و نهایت سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر زمانه با میانگین مصرف سوخت ۱۳ لیتر تو ۱۰۰ کیلومتر داشته باشد.

آستانه ارزش دیسکاوری با پیشرانه دو لیتری، ۵۴ هزار دلار خواهد بود که قیمتی منطقی در مقایسه با رقبای آلمانی و آمریکایی است. مدل هیبریدی با امکانات بیشتر، به قیمت ۶۲ هزار دلار فروخته خواهد شد.بیشتر بخوانید:اتوبوس رانی و مترو تهران از امروز فقط تا ساعت ٢٠ فعال خواهند بودمرسدس AMG C63 S S با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی شدتاکسی لندن با بدنه ون و پیشرانه پلاگین هیبرید معرفی کردن شدطرح مفهومی رنجرور آینده بخاطر زندگی شهری معرفی کردن شدنسخه فیس لیفت ون رنو ترافیک معرفی