ایکس باکس سری اس ۳۶۴ گیگابایت حافظه درون دسترس دارد

AطبقGHAROOOON اعلام مایکروسافت، کنسول ایکس باکس سری ایکس با قیمت ۴۹۹ دلار و ایکس باکس سری اس با بها ۲۹۹ دلار بیستم آبان در بازار جهانی عرضه می شود. حال باتوجه به اینکه ایکس باکس سری ایکس (Xbox Series X) و پلی استیشن ۵ (PlayStation 5) تنها یک هفته تا زمان ارائه فاصله دارند، مناقشه درباره ی کنسول های اولاد بعد اینده مایکروسافت و سونی زیاد از هر زمان دیگری داغ شده است.

مایکروسافت مقابل شایعاتی که از زمان معرفی ایکس باکس سری ایکس شکل گرفت در حال امر روی کنسولی کوچک و اقتصادی و با لقب رمز لاکهارت بود؛ در نهایت ردموندی ها با فاحش شدن کامل مشخصات و پیدا کنسول جدید، شهریور ماه با رویکردی نوآورانه در توییتر از کنسول ارزان ارج و اقتصادی خویشتن بوسیله اسم ایکس باکس سری اس (Xbox Series S) S رونمایی.

کرد شریک مقاوم در ردموند با ایکس باکس سری اس و قیمت مقرون به صرفه ی آن، کاربران با بودجه ی کم را هدف صبر داده. است به گفته ی یکی از کاربران ردیت، ایکس باکس سری اس عزب از ۳۶۴ گیگابایت از مجموع ۵۱۲ گیگابایت حافظه ی SSD خود را برای نصب بازی و برنامه ها دراختیار کاربر می.

گذارد صاحب حساب کاربری Uspead20 در ردیت می گوید اکس باکس سری اس را یک هفته زودتر تدارک کرده و برای از کار افتادن آن نیز عکس هایی از کنسول جدید به اشتراک گذاشته. است او می گوید که ایکس باکس سری اس تنها ۳۶۴ گیگابایت از ۵۱۲ گیگابایت حافظه موجود را دراختیار کاربر قرار می.دهد مقاله های:مرتبط تحصیل ماشین زورمند نم می تواند یکی از مزیت های ایکس باکس سری ایکس

باشد پیش تر، محسوس شده حیات که پلی استیشن ۵ حزن از مجموع ۸۲۵ گیگابایت SSD تنها ۶۶۴ گیگابایت آن را برای نصب بازی و برنامه ها دراختیار کاربر فراغت می دهد و هچنین ایکس باکس سری ایکس همچنین از ۱ ترابایت حافظه ی اسمی، تنها ۸۰۰ گیگابایت را دردسترس قرار می .

دهد باید توجه داشت کنسول های نسل جدید از قابلیتی بوسیله اسم Quick Resume استفاده می کنند که می تواند چندین ورزش را در پس ماخذ باز نگه دارد و بدین واسطه، سیستم عامل ذهن ی زیادی را بخاطر این قابلیت رزرو می کند؛ البته شناسایی منتشر شده هنوز بوسیله صورت رسمی مورد تأیید مایکروسافت فراغت نگرفته است و نمی توان به صورت قطعی در تک آن اظهارنظر.

کرد ایکس باکس سری ایکس بوسیله همراه سری اس از هفته ی آینده ۲۰ آبان دراختیار کاربران و علاقه مندان به صنعتی بازی های رایانه ای صبر خواهد.گرفت بیشتر:بخوانید درآمد ۱٫۲ میلیارد دلاری بلیزارد از خرید در برنامه ای در طول سه ماهآمار خرید نینتندو سوئیچ بوسیله ۶۸ میلیون دستگاه رسیدظاهرا پلی استیشن 5 از خروجی 1440p پشتیبانی نمی کندیادگیری ماشین قوی خیس می تواند مزیت ایکس باکس سری ایکس باشداستراتژی جدید مایکروسافت بخاطر رقابت جدی برنده با