رویداد تنخواه گذاری ifund در اصفهان برگزار شد

رویداد ifund Demo Day 1 روز ۳۰اُم مهرماه تو شهر اصفهان برگزار شد. هنگام این رویداد که با حضور سرمایه گذاران خطر پذیر و همچنین استارتاپ های مرجح مرکز کشور برگزار شد، تنخواه گذارانی همانند حرکت اول، هاب اصفهان و صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان انبازی کردند. 

مجید مختارنیا، مدیرسرمایه گذاری حرکت مقدمه در خصوص برگزاری این رویداد درون ناحیه چنین اظهار رویت کرد:

صفهان یکی از راهنما های نوآوری کشور است به همین جهت یکی از ترجیح های همراه اول و لول اول برای ایجاد هاب این استان بوده است. حرکت مبدا سعی دارد تا یکی از رسالت های خود که تقویت اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور و همچنین ابداع میل و صدای زیر مردانه درون این اکوسیستم است را تحقق ببخشد.

مرکز نوآوری هاب اصفهان نیز ارائه دهنده خدمات شتابدهی، استارتاپ استودیو، فضای کار اشتراکی در مرکز کشور است که با امن رسمی همراه اول، لول اول، دانشگاه صنعت اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهانو صندوق استیناف و فناوری اصفهان سرویس ارائه می یواش. 

مهران کرمی، مدیرعامل هاب اصفهان گفت:موافق قرادادی که اوایل مهرماه با حرکت اول به مبلغ ۵ میلیارد تومان منعقد شد، غرض به خشکی امدن این است تا در آینده در هشت استارتاپ سرمایه گذاری شود. در واقع حدودا یک ماه پیش فراخوانی داده شد و استارتاپهای متعددی در این فراخوان شریک شدن کردند که از بین آنها دو استارتاپ جیم شو و پاسبان عمومی امروز ارائه ای بخاطر سرمایه گذاران دیگر، هاب اصفهان و لول اول داشتند.

او ضمن اخبار اینکه هاب اصفهان استارتاپ هایی که در مرکز کشور (همسایگان استان اصفهان) فعال هستند را پوشش می دهد، افزود:با فراخوان هایی که در آینده خواهیم داد، داخل استارتاپ هایی که داخل هشت مملکت تکنولوژی های مخابراتی، دهکده هوشمند، گردشگری، اشتی دیجیتال، درایت مصنوعی، بازی و … شناسایی می شوند، با انبازی لول اول سرمایه گذاری می کنیم. همچنین بوسیله زودی استارتاپ استادیویی همچنین مخلوق خواهد شد تا بتوانیم این استارت آپ ها را پرورش دهیم.

 

یکی دیگر از سرمایه گذاران شرکت کننده در رویداد ifund صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان وجود. احمد ورد، مدیرعامل این صندوق اطلاع دادن کرد:این صندوق با هدف تامین مالی نوآوری و فناوری طی ۱۵ سال گذشته نقش به سزایی تو ترقی اکوسیستم کارآفرینی استان بازی کرده است. سرمایه گذاری، اعطای تسهیلات و صدور کفالت نامه برای شرکت های نوپا، فناوری، دانش بنیان از خدمات این مجری است. 

خلال این رویداد تفاهم سه گانه جانبه ای بین هدهد، وی سی تخصصی تو اصفهان، هاب اصفهان و قوطی غیردولتی پژوهش و فناوری استان اصفهان صحه شد تا به طور مشترک در استارتاپ ها سرمایه گذاری کنند. محمدعلی زاهدی، مدیرعامل تنخواه گذاری جسورانه هدهد داخل این باره گفت:با امضای این تفاهم روزنامه از فعالیت هایی که هدهد، هاب اصفهان و صندوق پژوهشی و فناوری استان اصفهان بوسیله طور موازی عمل می دادند، جلوگیری می شود و مانع از اتلاف نفس و اجبار برای خلال پروسه های بی اندازه برای بنیان گذاران خواهد شد. در واقع با این تفاهم نامه منابع به وجه اشتراک مجله گذاشته می شوند و در مدت کوتاهی تصمیم گیری خواهد شد که چه میزان روی هر استارتاپی سرمایه گذاری شود.بیشتر بخوانید:همه گیری ویروس کرونا در ایران از نگاه آمار و ارقام [بوسیله روزرسانی: ۲ آبان ۹۹]وزارت ارتباطات برای سومین سال پیاپی، دستگاه برتر اجرایی کشور شدسامانه های آموزش رمزی دانشجویان دانشگاه آزاد مجانی می شودحذف کارت بانکی فیزیکی با تعریف کارت بانکی تو تلفن همراهطبق طرح کلان شبکه ملی اطلاعات، تا سال ۱۴۰۴ باید ۲۰ درصد گوشی ها داخلی باشند