دگرگونی سیگار الکترونیکی به دستگاهی بخاطر دوست داشتنی ترکردن سوژه عکاسی

برای عکاسی اسلوب های مختلفی وجود دارد. افرادی تعلق دارند پس از ثبت تصویر از سوژه ی مدنظرشان، آن را به کمک نرم افزارهای متنوع ویرایش کنند و جزئیات متعددی را در آن تحول دهند. درمقابل، عکاسانی وجود دارند که تمام دکور تصاویرشان را تهیه و کمینه از سایرین از نرم افزارهای ویرایش عکس مانند فتوشاپ استفاده می کنند.

پتری دامستن یکی از عکاسان علاقه مند به این سبک است. وی با پاشیدن پستی در اینترنت، نحوه ی ساخت دستگاهی را بوسیله اشتراک گذاشته که می تواند بخاطر صحنه های دکور عکاسی دود ایجاد کند. بوسیله لطف این مایه دیگر نیازی زدودن بخاطر اضافه کردن این عنصر بوسیله تمثال از برنامه های ویرایش عکس استفاده کنید. درادامه، مراحل ساخت این مایه آورده شده است.

پیدایش آداپتور

تو قدم اول، برای ساخت آداپتور به کند افزاری نیاز دارید که بتوان با آن نقشه ی سه بُعدی طراحی کرد. درنگ افزارهای مختلفی بخاطر این کار وجود دارند که Fusion 360 یکی از گزینه های برتر است. حکم با این دستور کار بسیار آسان است و می توانید به راحتی به کمک آن طرح های سه بُعدی تولید کنید. محفل ی پلاستیکی ای که تصویرش را درادامه مشاهده می کنید، ورودی هوا را تو سیگار الکترونیکی می پوشاند. پس از تکمیل مدل سازی ، باید از آن با چاپگر سه بُعدی خروجی بگیرید.

همواره کردن پاره های متنوع دستگاه

سپس از اینکه جنین ی چاپ به سرانجام رسید، دو لوله ی پلاستیکی بوسیله قسمت های مختلف آداپتور همواره کنید. باید لوله ی پلاستیکی کوتاه تیز درون سمتی باشد که بتوانید راحت درون دستگاه بدمید. لوله ی بلندتر همچنین درون سمتی قرار می گیرد که بخار خارج می شود. دلیل بلندتر وجود داشتن لوله در این تقدیر آن است که اسایش تر بتوانید تبخیر خروجی را کنترل کنید. پس از انجام این کار، کافی است آداپتور ساخته شده را روی سیگار الکترونیکی خویشتن قرار دهید. اکنون دستگاهتان آماده است. 

عکاسی با بخار

برای عکس قبض از سوژه ی خود، فاتحه باید وضعیت نوری و محیطی را آماده کنید. بخاطر ثبت تصویر از سوژه تان با دستگاهی که ساخته اید، می توانید دوربینرا روی زمان سنج بگذارید و خود در دستگاه بدمید تا دود لازم ساختن شود. همچنین، می توانید از فرید دیگری برای انجام این کار کمک بخواهید.مقاله ی مرتبط:چگونه بهترین دوربین و تجهیزات عکاسی را برگزینی کنیم؟

می توانید از یک صحنه چند عکس مختلف بگیرید که داخل هرکدام تبخیر از سمتی خاص دمیده شده است. درون نهایت، همه ی تصاویر را به درون فتوشاپ ببرید و آن ها را روی یکدیگر قرار دهید. با چند بهسازی ساده، فریم ها با یکدیگر ادغام می شوند و به عکس دلخواهتان می رسید. درون ادامه، به اختصار نحوه ی پیدایش این نوع تصاویر تو فتوشاپ را آموزش می دهیم.

ویرایش تصویر تو فتوشاپ

تمام تصاویری که از سوژه تان پژمان اید، بیدار فتوشاپ کنید. همه ی آن ها را روی هم استراحت دهید و لایه ها را با یکدیگر تنظیم کنید و سپس، آن ها را روی حالت Blend mode استراحت دهید. با کاربرد از توان Mask، از هر لایه قسمت مدنظرتان را جدا کنید. از این قسمت بوسیله بعد می توانید با قابلیت های مختلف فتوشاپ، عکس نهایی را بیشتر متشابه تصویری کنید که از ابتدا در ذهن خود تصور می کردید. 

در دنیای عکاسی، وضع های مختلفی برای ساخت دکور بود دارد که می توان با مصرف از آن ها عریضی های بیش جذابی ایجاد کرد. این دستگاه، تنها یکی از بی حساب روش هایی است که می توان با آن تصاویر جالبی از سوژه های مختلف ثبت کرد. بیشتر بخوانید:نیکون Z6 II و Z7 II با اسلات دوگانه کارت ذهن معرفی شدنددوربین کانن EOS M50 Mark II با قیمت ۵۹۹ دلار معرفی شددوربین پاناسونیک لومیکس DC-BGH1 معرفی کردن شدنگاهی به استعداد های خانواده آیفون ۱۲ در بنیان عکاسی و فیلمبرداریابزار مجهز به درایت بدلی برای فتوشاپ و پریمیر المنتس ۲۰۲۱