تصاویری که چشمانتان را در نگاه مبدا فریب می دهند

برخلاف عکاسان سنتی که کارشان با ثبت تصاویر به انتها می رسد و شاید از نرم افزارها بخاطر تنظیم رنگ کاربرد کنند؛ عکاسانی نیز هستند که ثبت شمایل برایشان بدیع فاتحه فرمان است و از ذهن خلاق خود برای خلق تصاویری استعمال می کنند که بینندگان را به چالش می کشند و حتی می تواند آن ها را فریب دهند.

یکی از این عکاسان، مونیکا کاروالهو صیت دارد که زاده سوئیس است؛ ولی در دهکده برلین، آلمان، زندگی می کند. مونیکا درباره عمر شخصی خود می گوید که به صنف عکاسی مشغول است و نیز کارهای گرافیکی نیز ارتکاب می دهد.

با وجود علاقه بسیار به عکاسی، مونیکا می گوید آنچه بسیار از هر چیز وی را به هوس می آورد تلفیقی از هنر دیجیتال با تصاویر ثبت شده اش است. او مانوس دارد تصاویری ساختن کند که چشمان هر بیننده ای را فریب داده و ذهن او را بوسیله چالش بکشد. مونیکا درون چند سال اخیر روی خلق کردن آثاری سورئال کار کرده که بخشی از آن ها را نیز در صفحات اجتماعی وی می توان یافت.مقاله های مرتبط:تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی محکم شده اندگالری تصاویری از سگ هایی که به دوربین لبخند می زنند

مونیکا تصاویری را که داخل عمر یومیه خود یا در کشش سیر ثبت می بطی ء با ذهن خلاق و هنر گرافیک خود امتزاج کرده و آثاری جالب و بامزه خلق می بطی ء. هدف مونیکا نیز این است که دید جدیدی برای علاقه مندان به آثار وی از جهان و فضا پیرامونمان پدید آورد؛ دیدی که به گفته وی می تواند کیف بردن از دنیا را چند برابر سازد.

در حساب کاربری مونیکا به جمله ای زیبا برمی خوریم که رسا جهت وی از ثبت چنین آثاری را بیان می نرم:از ساده ترین ها، اعجاب انگیزترین را بساز. من معتقد هستم که اگر دیدتان به مسائل پیش پا بی ریا را تغییر دهید هرچه در اطرافتان است بوسیله سوژه ای جذاب تغییر می شود.

داخل امتداد می توانید تصاویری نخبه از آثار مونیکا را سیاحت کرده و از آن ها کیف ببرید.بیشتر بخوانید:حالت تاریک یواش افزارهای داکس، شیتس و اسلایدز گوگل نیز بوسیله iOS رسیدهرآنچه باید درباره فناوری Mini-LED صفحه ارائه بدانیدجزئیات فناوری شارژ Warp Charge 65 وان پلاس اطلاع دادن شدوسترن دیجیتال مشت به سازماندهی مکرر واحدهای تصرف وکاری خود می زندپاسخ اپل به فشارها دشت انحصارطلبی اپ استور