تصاویری ویرایش شده از نوزادان که صحنه های خنده داری را رقم زده اند

ایمی هایهی، عکاس حرفه ای که بیشتر بوسیله ثبت تصاویر از نوزادان شناخته می شود، این وهله با استفاده از اپلیکیشن FaceApp تصاویری خنده دار ابداع کرده است. ایمی معروفیت این گالری تصاویر بهسازی شده را «چنانچه نوزادان دهان داشتند» گذاشته و آن را ازطریق حساب کاربری اینستاگرام خویشتن منتشر کرده است.

اصولا تصاویر ثبت شده از نوزادان، امید به عمر را القا می کند؛ اما تصاویری که ایمی بوسیله وجه اشتراک مجله گذاشته، دریافتن و حال متلک نیز به همراه دارد. در عکس ها، ایمی به نوزادان دندان اضافه کرده تا مدال دهد که اگر نوزادان از ابتدا با دهان بوسیله جهان می آمدند چه شکلی می شدند؛ اما نتیجه چنین طرز کار فراتر از حد شمایل ظاهر شده است.

مشابه کاری که ایمی با گالری «اگر نوزادان دهان داشتند» انجام داده است، در آثار عکاسان دیگر نیز یافت می شود. درواقع می استعداد به عکاس دیگری از تگزاس رمز کرد که تصاویری را با استفاده از اپلیکیشن YouApp به متد جالبی ویرایش کرده است. با این حال در تصاویر ایمی می قابلیت تصاویری از نوزادان را دید که به طرز زیبایی ژست محزون اند و با دهان های بزرگسالان بوسیله دوربینلبخند می زنند.

در میان گالری «اگر نوزادان دهان داشتند» تصاویری را تعیین کرده ایم که در دنباله می توانید از تماشای آن ها کیف ببرید. ایمی با انتشار تصاویر در فیسبوک و اینستاگرام گفت که هیچ گاه تا بوسیله این حد، پس از تصحیح تصاویر نخندیده است و اگر می توانست تصاویر تمامی نوزادانی را که ثبت کرده، بهسازی می کرد.

در ادامه، ایمی هایمی تشریح می دهد که برای اشتراک گذاری تصاویر از والدین نوزادان دستور گرفته و هدفش تنها آوردن خنده به لبان دنبال کنندگانش تو شبکه های اجتماعی بوده است..

درصورتی که از تصاویر کیف محبوس اید و علاقه مند به تماشای آثار بیشتری از ایمی هایمی هستید، می توانید بوسیله ورق اینستاگرام وی (ازطریقاین لینک) مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:کارت های مقوایی که به سوژه های عکاسی جان می دهندیک گام تا آخرالزمان؛ تصاویری دلهره آور از واکنش آتش سوزی بیشه روی شهر سان فرانسیسکوعکس هایی که تبدیل به سند ابتلا به اختلال دوقطبی شدندتصاویری دیدنی از مسابقه عکس طنز حیوانات خانگی سال ۲۰۲۰نگاهی بوسیله تصاویر منتخب مشق عکاسی 2020 Minimalist Photography Awards