تصاویری که چشمانتان را داخل نگاه مقدمه فریب می دهند

برضد عکاسان سنتی که کارشان با ثبت تصاویر به پایان می رسد و شاید از درنگ افزارها برای انتظام رنگ استفاده کنند؛ عکاسانی همچنین هستند که ثبت تمثال برایشان نو شروع حکم است و از ذهن خلاق خویشتن برای ساختن تصاویری استعمال می کنند که بینندگان را به چالش می کشند و تا اینکه می تواند آن ها را فریب دهند.

یکی از این عکاسان، مونیکا کاروالهو نام دارد که زاده سوئیس است؛ اما داخل ده برلین، آلمان، زندگی می بطی ء. مونیکا درباره عمر شخصی خود می گوید که بوسیله حرفه عکاسی مشغول است و همچنین کارهای گرافیکی نیز اجرا می دهد.

با وجود فرع متجاوز به عکاسی، مونیکا می گوید آنچه بیش از هر چیز وی را به عطش می آورد تلفیقی از هنر دیجیتال با تصاویر ثبت شده اش است. او یار دارد تصاویری خلق کند که چشمان هر بیننده ای را فریب داده و ذهن او را به چالش بکشد. مونیکا در چند سال اخیر روی ساختن آثاری سورئال کار کرده که قدری از آن ها را نیز در صفحات اجتماعی وی می نبوغ یافت.مقاله های مرتبط:تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی قائم شده اندگالری تصاویری از سگ هایی که به دوربین لبخند می زنند

مونیکا تصاویری را که در زندگی روزمره خود یا تو طول سفر ثبت می بطی ء با ذهن خلاق و هنر گرافیک خود تلفیق کرده و آثاری جالب و بامزه خلق می نرم. هدف مونیکا نیز این است که دید جدیدی بخاطر علاقه مندان به آثار وی از دنیا و محیط پیرامونمان پدید آورد؛ دیدی که به گفته وی می تواند لذت بردن از جهان را چند برابر سازد.

تو حساب کاربری مونیکا به جمله ای قشنگ برمی خوریم که گویا جهت وی از ثبت این طور آثاری را بیان می یواش:از سهل ترین ها، اعجاب انگیزترین را بساز. من معتقد هستم که اگر دیدتان بوسیله مسائل پیش پا بی ریا را دگرگونی دهید هرچه در اطرافتان است به سوژه ای دوست داشتنی تبدیل می شود.

تو ادامه می توانید تصاویری برگزیده از آثار مونیکا را تماشا کرده و از آن ها لذت ببرید.بیشتر بخوانید:تبدیل سیگار الکترونیکی به دستگاهی برای جذاب ترکردن سوژه عکاسیتصاویری احتمالی منتشرشده از Xperia Play 2 که هیچگاه وقت به مرحله تولید نرسیدگفت وگوی زومیت با پشوتن پورپزشک؛ خدمات لجستیک پادرو چیست؟همکاری کلادفلر و Internet Archive برای بایگانی وسیع صفحات وباپل خطوط تولید اپل واچ و آیپد را در چین تقویت می درنگ