تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی مقاوم شده اند

در هنر عکاسی برای خلق تصاویری قشنگ نیاز به یافتن سوژه ای دوشیزه نیست؛ بلکه ذهنی خلاق احتیاج دارید تا همراه با به کارگیری اشیاء و کالا مختلف، سوژه ای دوست داشتنی خلق کنید؛ برای شهید می نبوغ بوسیله گالری پیش رو اشاره کرد که عکاس آن با استفاده از سبزیجات، مواد خوراکی و میوه ها به ابداع تصاویری دست خورده است که بیننده را به یاد حیوانات می اندازد.

هلگا استنزل، عکاسی روسی است که تعاقب ابداع تصاویر گالری حیوانات راحتی دارد. هلگا با استفاده از پیل تخیل خود و نیز مصرف از مواد خوراکی که به طور روزمره آن ها را می بینیم و تا اینکه نوظهور می گیریم، تصاویری ثبت کرده است که حافظه هر بیننده ای را به خود مشغول می سازد.مقاله های مرتبط:نامزدهای بهترین عکس خبری سال ۲۰۲۰تصاویری از دریاچه یخ زده بایکال؛ عمیق ترین حوض درست کردن دنیا

درون یکی از تصاویر می توان مشاهده کرد که هلگا با استفاده از تکه ای زردک و ماکارونی تصویری شبیه به آدم برفی مستحکم کرده است؛ آدم برفی که طعم اسپاگتی می دهد یا در تصویر دیگری می شود کله سگی را مشاهده کرد که درواقع لقمه ای موز با اندکی رنگ آمیزی ادغام شده است.

در وب سایت شخصی هلگا، توضیح داده شده است که وی اول به رخ تفریحی و سرگرمی انحصاری به خلق چنین آثاری می پرداخته است؛ اما با تشویق دوستان و طرفدارانش در شبکه های اجتماعی، هلگا تصمیم محزون تا لوازمی ازجمله کیسه های ابتیاع تا رخت تزئینی تولید کرده و درون وب سایت رسمی خویشتن بوسیله خرید برساند.

هلگا در شبکه های اجتماعی ازجمله اینستاگرام نیز فعالیت بسیاری دارد وآخرین آثارخود را برای فرع مندان و طرفداران خود به اشتراک می گذارد. داخل ادامه می توانید گالری از تصاویر ابداع شده توسط هلگا را مشاهده کنید که از مواد خوراکی ساخته شده اند.بیشتر بخوانید:پای تورچ 1.6 منتشر شد؛ احاله شهریه توسعه بیلد ویندوز به مایکروسافتاپل گیفت کارت جدیدی برای بیع دیجیتالی و فیزیکی معرفی کردنتفلیکس امکان انتظام سرعت پخش ویدئوها را بوسیله پلتفرم خود اضافه کردآمازون برای رقابت با اسپیس ایکس ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری می کنداپل با عبور از آرامکو باارزش ترین باهم اتحاد کردن جهان شد