نگاهی به حیوانات نادر و در خطر انقراض از لنز دوربین تیم فلچ

تیم فلچ”Tim Flach”تولد ۱۶ آوریل ۱۹۵۸ است و به همراه همسر و فرزندش تو زادگاهش شهر لندن زندگی می یواش. او سال های زیادی از عمر خویشتن را صرف جستجوی حیوانات نادر و در خطر انقراض گذرانده و توانسته در این مدت عکس های زیاد خوب  و متفاوتی از حیوانات بگیرد.

آویشن فلچ، بسیاری از عکس ها را درون استودیو و بسیاری دیگر را داخل هوا طبیعی گرفته است. برخی از حیواناتی که تیم از آن ها عکس گرفته داخل مخاطره انقراض صبر دارند و فدایی دیگر بوسیله فراوانی در زمین حیات دارند. از آویشن فلچ تا به حال پنج تاریخ هم به چاپ روان که عبارت اند از: مقاله های مرتبط:تصاویری از گونه های نادر و شگفت آور پرندگان جنگل اطلس برزیلمعروف ترین تصاویر آرشیو ناسا

ستوران ۲۰۰۸ “Equus”سگ ها خداها ۲۰۱۰ “Dogs Goods”فراتر از آدم ۲۰۱۲ “More than human”تکامل ۲۰۱۳ “Evolution”در خطر انقراض ۲۰۱۷ “Endangered”

درون ادامه همراه با زومیت تعدادی عکس از دو کلکسیون فراتر از انسان و در سربزرگی انقراض را ببینید.   

۱- عقاب فیلیپینی”Phillippine Eagle” : این عقاب از کمیاب ترین گونه های عقاب است که در چهار جزیره ی Leyte  ،Luzon ،Mindanao و Samar از کنفرانس الجزایر فیلیپین زندگی می کند. این شاهین در خطر شکست فراغت دارد.

۲- لک لک نیل “Shoebill”: این پرنده با قدی بین ۱۱۵ تا ۱۵۰ سانتی متر داخل شرق آفریقا از سودان تا زامبیا عمر می بطی ء.

۳- تامارین ابلق “Pied Tamarin”: این سبع در نیستان های آمازون زندگی می کند و درحال حاضر در خطر ضعف قرار دارد.

۴- مرغ بی پر “Featherless chicken”: این گونه از مر غ ها کاملا بدون انباشته هستند که با دستکاری ژنتیک از رویش پر بر بدن این نحو ی مرغ جلوگیری می شود.

۵- بوم خاکسترپوش با نام علمی “strix nebulosa”

۶- شاید تا به حال یک پاندا را از پشت روال ندیده باشید. Ji Li صیت پاندایی است که عقب به دوربیننشسته و Ya Yun نام پاندایی است که رو به دوربین نشسته است. این دو پاندا از پایگاه تحقیقاتی چنگدو در چین هستند.

۷- جامبو “Jambo” نام شامپانزه ای است که به بلای ناگهانی آلوپسی مبتلاست و این بیماری باعث شده که این حیوان طولانی موهای بدنش را از مشت بدهد. آلوپسی نتوانسته باعث گوشه گیری و انزوای جامبو بشود و او غصه اکنون مهتر گروه خود است.

۸- مبارک دماغ سربالای طلایی “Golden Snub Nosed Monkey”: این مبارک درون مناطقی از چین عمر می یواش و درحال فراهم تو خطر انقراض قرار دارد .

۹- چشم ها و دست اورانگوتان از نمای نزدیک

۱۰- یوزپلنگ و نوزاد هایش: این سبع علاوه بر ۲۰ قلمرو آفریقایی داخل ایران هم زندگی می درنگ اما قبیله این حیوان تو ایران داخل ریسک اقراض راحتی دارد.

 

اگر به عکاسی از حیوانات فرع دارید و دوست دارید کار های بیشتری از تیم فلچ را ببینید می توانید به اینستاگرام یا وب سایت شخصی او مراجعه کنید.

 

 بیشتر بخوانید:مشخصات کامل سری گلکسی تب S7 سامسونگ نمایان شدناسا تایم لپس ۱۰ سال از فعالیت خورشید را منتشر کردگوگل ظاهرا با کمال مطلوب هم چشمی بیشتر با اپلیکیشن های متفرقه، داده های اندروید را رصد می کندفاکس کان تولید آیفون 11 در هند را آغاز کردگوشی های سامسونگ در آلمان، جایگزین کارت های وقوف می شوند