تصاویری از گونه های نادر و شگفت آور پرندگان نیستان اطلس برزیل

برزیل یکی از جذاب ترین مناطق جهان برای گردشگران است و شاید برهان این طور امری را بتوان مناطق دوشیزه آن ازجمله نیستان نقشه دانست. جنگل اطلس در امتداد سواحل جنوبی برزیل واقع شده و وسعت آن تا کشورهایی ازجمله پاراگوئه و آرژانتین امتداد می یابد.

در جنگل اطلس می قابلیت رویه های مختلفی از حیوانات ازجمله پرندگان را یافت که تنها در این منطقه حیات دارند و متاسفانه میزان های آن ها در نقاط دیگر گیتی منقرض شده اند. شاید طبیعت بکر و مشت نخورده برزیل باعث شده تا همچنان بتوان این طور مخلوقات زیبایی را مشاهده کرد.

درواقع از جاذبه های توریستی کشور برزیل می توان به پرندگان ملیح و پر نقش و نگاره آن اشاره کرد که هرساله هزاران گردشگر و عکاس از سراسر جهان برای تماشای آن ها به برزیل جذب می شوند.

یکی از این عکاسان، سوپریت ساهو معروفیت دارد که خویشتن را ناخواسته پرندگان می داند. ساهو درکنار حرفه اش به عکاسی از حیوانات می پردازد و برای مدتی است که مست پرندگان موجود تو جنگل اطلس برزیل شده است. او می گوید عزا و گذار تو جنگل های کشورهای آمریکای لاتین به قدری برای وی جذاب است که زمان سپری شده برای ثبت ثانیه ای ویژه از پرندگان و حیوانات دیگر را حس نمی کند.مقاله های مرتبط:تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی درست شده اندگالری تصاویری از سگ هایی که بوسیله دوربین لبخند می زنند

ساهو داخل حساب شخصی خویشتن اندکی در مورد جنگل اطلس و حیوانات آن مصاحبت می یواش: «در این بهشت سرسبز، صداهایی را می شنوید خواه لحظاتی را تماشا می کنید که هرگز شبیه آن را تو جای دیگری تجربه نکرده اید.»

گفته های ساهو را بسیاری از دانشمندان تأیید می کنند؛ زیرا برزیل یکی از مناطقی از دنیا است که زیادترین گونه از پرندگان را می قابلیت در آنجا یافت. تو دنباله می توانید نگاهی به گالری بیندازید که ساهو از گونه های متنوع پرندگان به ثبت رسانده است:بیشتر بخوانید:عکاسی خیابانی؛ نورپردازی خلاقانه برای عکاسی داخل خیابانتصاویری که چشمانتان را در نگاه مبدا فریب می دهنداصول افزایش مهارت عکاسی کودکتصاویری قشنگ از لندن که یادآور فیلم های وس اندرسن هستندتصاویری از خنده دارترین لحظات ثبت شده از حیوانات