تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی استوار شده اند

داخل هنر عکاسی برای خلق تصاویری زیبا نیاز به یافتن سوژه ای دختر نیست؛ بلکه معنی خلاق نیاز دارید تا همراه با بوسیله کارگیری اشیاء و لوازم مختلف، سوژه ای جذاب خلق کنید؛ برای مثال می نبوغ به گالری پیش رو اشاره کرد که عکاس آن با کاربرد از سبزیجات، مواد خوراکی و میوه ها به خلق تصاویری دست زده است که بیننده را به یاد حیوانات می اندازد.

هلگا استنزل، عکاسی روسی است که پشت خلق تصاویر گالری حیوانات قرار دارد. هلگا با استفاده از پیل فرض خود و همچنین استفاده از مواد خوراکی که به طور روزمره آن ها را می بینیم و حتی نادیده می گیریم، تصاویری ثبت کرده است که حافظه هر بیننده ای را به خود مشغول می سازد.مقاله های مرتبط:نامزدهای بهترین عکس خبری سال ۲۰۲۰تصاویری از حوض درست کردن خنک زده بایکال؛ عمیق ترین دریاچه دنیا

تو یکی از تصاویر می استعداد مشاهده کرد که هلگا با استعمال از تکه ای هویج و ماکارونی تصویری متشابه به انسان برفی درست کرده است؛ مردم برفی که طعم اسپاگتی می دهد خواه درون تصویر دیگری می شود کله سگی را مشاهده کرد که درواقع تکه ای موز با اندکی ته رنگ آمیزی ادغام شده است.

تو وب سایت انحصاری هلگا، توضیح داده شده است که وی مقدمه بوسیله صورت تفریحی و سرگرمی شخصی به ساختن چنین آثاری می پرداخته است؛ اما با تشجیع دوستان و طرفدارانش در شبکه های اجتماعی، هلگا تصمیم گرفته تا لوازمی ازجمله کیسه های معامله تا لوازم تزئینی تولید کرده و داخل وب سایت رسمی خود به ابتیاع برساند.

هلگا تو شبکه های اجتماعی ازجمله اینستاگرام نیز فعالیت بسیاری دارد وآخرین آثارخود را برای علاقه مندان و طرفداران خود به اشتراک می گذارد. در ادامه می توانید گالری از تصاویر ساختن شده توسط هلگا را مشاهده کنید که از مواد خوراکی ساخته شده اند.بیشتر بخوانید:تصاویری از خنده دارترین لحظات ثبت شده از حیواناتگالری تصاویری از سگ هایی که به دوربین لبخند می زنندتصاویری از دریاچه خنک خورده بایکال؛ عمیق ترین دریاچه دنیادانلود ۷ والپیپر از جزیره سانتا کاتالینا بخاطر macOS 10.15نتایج مانور انتخاب بشریت لومیکس سال ۲۰۱۸ برای عکاسی از حیات وحش