عکاسی از مقاوم ماه متعاقب کلیسای ۸۰۰ ساله

AAAازGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON ثبت تصاویر خیره کننده از هلال ماهِ تازه گرفته تا تصویربرداری داخل وضعیت اختصاص قرین خسوف و ابرماه، عکس برداری از قمر زیبای زمین هموار جایگاه خاص ای نزد عکاسان داشته است. آنچه در دنباله می خوانید، روایت گوران استرند (Göran Strand )، نویسنده وب سایت پتاپیکسل، از ثبت تصویر محکم ماه داخل عقب کلیسایی تاریخی است.

ماه گذشته، هنگامی که مستقر ماه نوامبر را دیدم، غرض گرفتم از آن عکس بگیرم. کلیسای ۸۰۰ ساله ی فروزو (Frösö) درون سوئد واقع است و غلام برنامه ریزی کردم تا بتوانم از این منظره، یعنی قرص ماه هنگامی که قفا این کلیسا است، عکس بگیرم.مقاله های مرتبط:زیباترین عکس های گرفته شده در سال ۲۰۱۱پروژه های عکاسی: جادوگر ماه نوامبر

تو ابتدا، این ایده در ماه مه، زمانی که داشتم در پیرامون اندرسون (Andersön) گردش و گذار می کردم به ذهنم خطور کرد. اندرسون طبیعتی بکر در یکی از جزیره های سوئد است. این جزیره درون فاصله ی پنج کیلومتری درون جنوب غرب فروزون است. من فورا دریافتم که کلیسای فروزو به صراحت قابل مشاهده است و می تواند پیش زمینه ی بیش مناسبی برای عکس ماه باشد.

زمانی که به ساختمان برگشتم، سعی کردم بوسیله معاون بطی ء افزارهای مختلف از جمله Photopills، زمان باریک بین بالا آمدن ماه و قرارگرفتن آن پشت مسجد را بررسی کنم. مقدماتی روزی که به آن برخوردم، ۲۲ ماه نوامبر ۲۰۱۸ بود.

با اغماض ۶ ماه، حالا زمان آن فرا رسا بود تا از ماه کامل عکس بگیرم. حالا همه چیز بستگی بوسیله شرایط محیط داشت؛ از قضا بخت با من یار و فلک بی پیرایه وجود و وضعیت جوی مناسبی حاکم وجود.

من از این منظره، با استفاده از دوربین Nikon D850 و لنز Nikon AF-S S 600mm/f 4 D-IF ED II عکس. گرفتم ویدیوی بی تجربه بالاآمدن ماه را بی آرامی در زمان اصلی با کاربرد از دوربین Nikon D500،  لنز Nikon-S AF S/300mm.f 2 8-D IF ED و مبدل  دام ی-S Nikon-AF S TC 20E. III تمهید کردم در دنباله می توانید ویدیوی کامل فرایند عکس برداری از قرص ماه.

را مشاهده کنید: درباره ی نویسنده Göran Strand عکاس حرفه ای است که دلبستگی ی زیادی بوسیله. ستاره شناسی دارد وی درÖstersund واقع در سوئد. عمر می کند درون قیافه تمایل بوسیله مشاهده ی آثار بیشتر این عکاس حرفه ای، می توانید از وب سایت وی دید کنید و همچنین ورق ی او را در اینستاگرام،.توییترو فیسبوکدنبال:کنید بیشتر بخوانید برترین تصاویر خبری 2020 با چه دوربین هایی خمود شدند؟معدن کاوی فضایی تو ماه؛ رویای جدید رئیس جمهور آمریکادر دنیای عکاسی ۶ مقیاس عکاس حیات دارد؛ شما کدام مدل هستید؟بیوگرافی آلفرد وردن، فضانورد آپولو ۱۵ که هفته پیش در ۸۸ سالگی درگذشتشیوع کرونا؛ مشکل نو ناسا تو دست خط ارسال آدم به ماه و کاوشگر