عکاسی از قرص ماه تعاقب کلیسای ۸۰۰ ساله

AAAازGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON ثبت تصاویر خیره کننده از هلال ماهِ نو اندوهناک تا تصویربرداری در شرایط خاص مانند خسوف و ابرماه، عکس برداری از قمر زیبای زمین متصل جایگاه ویژه ای نزد عکاسان داشته است. آنچه در امتداد می خوانید، روایت گوران استرند (Göran Strand )، نویسنده وب سایت پتاپیکسل، از ثبت تصویر قرص ماه در پشت کلیسایی تاریخی است.

ماه گذشته، هنگامی که قرص ماه نوامبر را دیدم، غرض گرفتم از آن عکس بگیرم. کلیسای ۸۰۰ ساله ی فروزو (Frösö) در سوئد واقع است و من برنامه ریزی کردم تا بتوانم از این منظره، یعنی درست ماه هنگامی که پشت این مسجد است، عکس بگیرم.مقاله های مرتبط:زیباترین عکس های گرفته شده در سال ۲۰۱۱پروژه های عکاسی: جادوگر ماه نوامبر

درون ابتدا، این ایده در ماه مه، زمانی که داشتم در دوروبر اندرسون (Andersön) گشت و گذار می کردم به ذهنم خطور کرد. اندرسون طبیعتی دوشیزه درون یکی از جزیره های سوئد است. این جزیره تو فاصله ی پنج کیلومتری در جنوب باختر فروزون است. من فورا دریافتم که کلیسای فروزو بوسیله وضوح شایان مشاهده است و می تواند پیش زمینه ی بسیار مناسبی برای عکس ماه باشد.

زمانی که به ساختمانی برگشتم، سعی کردم به کمک نرم افزارهای مختلف از یکسره Photopills، زمان دقیق بالا آمدن ماه و قرارگرفتن آن پشت مسجد را بررسی کنم. اولین روزی که به آن برخوردم، ۲۲ ماه نوامبر ۲۰۱۸ بود.

با عفو ۶ ماه، اکنون زمان آن فرا گویا بود تا از ماه تمام عکس بگیرم. حالا همگی چیز مناسبت به شرایط هوا داشت؛ از قضا قضا و قدر با غلام خویش و سپهر صاف بود و وضعیت جوی مناسبی حاکم بود.

من از این منظره، با مصرف از دوربین Nikon D850 و لنز Nikon AF-S S 600mm/f 4 D-IF ED II عکس. گرفتم ویدیوی خام بالاآمدن ماه را هم در زمان واقعی با مصرف از دوربین Nikon D500،  لنز Nikon-S AF S/300mm.f 2 8-D IF ED و مبدل  دام ی-S Nikon-AF S TC 20E. III تدارک کردم در ادامه می توانید ویدیوی تمام فرایند عکس برداری از قرص ماه.

را مشاهده کنید: درباره ی نویسنده Göran Strand عکاس صنف ای است که علاقه ی اضافی به. ستاره شناسی دارد وی درÖstersund واقع تو سوئد. زندگی می کند در رخساره هوی بوسیله مشاهده ی آثار بیشتر این عکاس حرفه ای، می توانید از وب سایت وی دید کنید و همچنین صفحه ی او را در اینستاگرام،.توییترو فیسبوکدنبال:کنید بیشتر بخوانید مصرف از دکمه فوکوس پشتی داخل دوربین های حرفه ای تکنیکی قدیمی شده است؟در عکاسی خیابانی باید سریع و پیوسته عکس بگیریدمعروف ترین تصاویر آرشیو ناسا۱۱ نکته بخاطر بهبود عکاسی مستندتجربه ای متفاوت از عکاسی با فیلترهای