برندگان دهمین مسابقه عکاسی Audubon معرفی کردن شدند

مقاله های مرتبط:معرفی کردن برندگان مشق عکاسی حیات وحش ۲۰۱۸ بریتانیابرندگان فتنه عکاسی حیات وحش ۲۰۱۶

جمعیت ملی آدوبان (Audubon)، انجمن غیرانتفاعی فعال در مملکت ی فضا زیست، برندگان دهمین گرداگرد ی مسابقات عکاسی سالانه ی خویشتن با موضوع پرندگان افسانه ای آمریکای شمالی را از میان حدود دوهزار شرکت کننده معرفی کرد. در مسابقات سال ۲۰۱۹، علاوه بر بخش های جایزه بزرگ، صنف ای، آماتور و جوانان، داخل دو رده ی جدید نیز جوایزی به برگزیدگان اهدا شد: جایزه ی بخش «گیاهان برای پرندگان» (Plants for Birds) برای اثری که تعامل پرندگان با گیاهان بومی منطقه را بوسیله بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد و اجر ی فیشر (به افتخار کوین فیشر، مدیر بازنشسته ی مجموعه)، به عکسی که خلاقانه ترین رویکرد را در میان آثار بخش های دیگر داشته باشد. بخاطر تماشای این آثار فوق العاده، با زومیت همراه باشید.

برنده ی بخش اجر بزرگ، کاترین سوادا

برنده ی پاره حرفه ای، الیزابت بوئم

پر حرارت ی جزء آماتور، ماریام کمال

تر ی بخش جوانان، سباستین ولاسکوز

برنده ی مقدر شدن گیاهان برای پرندگان، مایکل شولت

برنده ی جایزه فیشر، لی دنگ

تقدیر ویژه درون مقدر شدن حرفه ای، کوین اشکبار

تقدیر خاص در بخش آماتور، ملیسا راول

تقدیر ویژه در بسرنوشت شوم دچار کردن جوانان، گرت شیتز

این آثار علاوه کنار چاپ در نسخه ی تابستان ۲۰۱۹ ارگان ی انجمن، در همایش دوسالانه ی Audubon که ماه جاری برگزار می شود و نیز در تبر نمایشگاهی ویژه ای که درون شعب و مراکز Audubon در سرتاسر آمریکا توقف خواهد داشت، به نمایش در خواهند آمد.

برای کسب معلومات بیشتر درباره ی جمعیت Audubon و مقایسه ی آثار برگزیده ی امسال با سال های گذشته، می توانید به وب سایت این کلکسیون مراجعه کنید. بیشتر بخوانید:عکاسی از مستحکم ماه پشت کلیسای ۸۰۰ سالهعکس های برگزیده محیط از ستاره های باینری تا مول های مریختایم لپس های میکروسکوپی؛ دریچه نیکون به دنیای کوچک تو حال حرکتانتشار ویدئویی مضحک درمورد نحو پاکیزه کردن دوربین های حرفه ای در یوتیوبآثار نخبه فتنه عکاسی با پهپاد Skypixel شناساندن شدند